Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázkonvektorosoktól kérdezném!...

Gázkonvektorosoktól kérdezném! Meg lehet oldani a hőfokszabályozást, hogy a "gyerekek" ne tudják kényükre-kedvükre csavargatni?

Figyelt kérdés
Már majdnem felnőttek, de egyszerűen nem értik meg,hogy spórolni kell,és állandóan felvszik, 5,6, -ra, holott a 3,4-en is elég lenne, sőt valamikor a takarék is, ha jobb idő van.Nálunk 0-7 ig van a szabályzógomb.Van erre valami trükk, ha én beállítom már ne tudják feljebb venni? /ha már a szép szó nem használ/
2010. jan. 3. 14:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
SOS! leszedni,sikeresen leszedtem,be van állítva,de nem pattan vissza rá a 7-es állásban,mit tegyek?Ja ,meg még azt szeretném tőled kérdezni, hogy ha így sikerül beállítani,akkor már nem lehet lejjebb venni sem, bocsi az értetlenkedésért....
2010. jan. 4. 14:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a 7-esen túl tetted rá, ezért nem tudod lejjebb venni próbáld egy féllel visszább rátenni (kb 6 és fél re).

Mi nem pattan vissza?

Az a lap amin a számok vannak?

Az csak 1 pozícióban pattan a helyére.

2010. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm még egyszer, sikerült! Képzeljétek,írtam arra a honlapra, amit az egyik kedves válaszolóm tanácsolt. És ott azt a választ adták, hogy nem lehet beállítani....:)Biztos nem akarta elmondani,nehogy elvegyem a kenyerét, meg hogy házilag ne babráljunk vele....:)Még annyit kérdeznék,utolsó válaszoló,ha olvasod(privit nem tudok írni),hogy ha majd esetleg vissza akarom az eredeti verzióba csinálni,hogy rendesen mutassa a hőfokokat,azt hogy kell majd beállítani. Úgy értem,hogy rakjam vissza, hogy megint 0-7-ig fűtsön?
2010. jan. 6. 08:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Hát az már 1 fokkal bajosabb...

Csak sacc/kb lehet.

pl.: kb ugyanannyival állítod visszább, mint amennyivel most elállítottad, utána meg összehasonlítod a másik szoba konvektorával (hőmérővel)

2010. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!