Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt szokta meg a...

Mennyi idő alatt szokta meg a család, hogy panelba költöztetek?

Figyelt kérdés
Nekem még mindig nagyon furcsa. Most is hallom ahogy a szomszéd horkol. Máskor pedig a szexuális életüktől kezdve a wc-n elintézendő nagydologig mindent hallok.

2014. júl. 2. 03:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Idén volt 4 éve, hogy panelbe költöztem.

Most már egy ideje megszoktam.

Ketten élünk a férjemmel, viszont ha ano a csakádommal költöztem volna, szerintem több idő kelett volna a megszokáshoz..

De van akinek sosem megy.

2014. júl. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kertes-garázsos házból költözöl panelba akkor szerintem soha .
2014. júl. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én családiból költöztem két éve tégla lakásba. Szerintem soha nem fogom megszokni.
2014. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve lakunk panelban. Érdekes, hallom ugyan a zajokat, de ilyen extrém zajokat (horkolás, szex, ordítozás, wc-dolgok) nem. Lehet, jó szomszédaim vannak, nem tudom. Szexelni a szomszédokat 1x hallottam talán az 5 év alatt, amikor hajnalban felébredtem, de ott sem a hangokat, hanem az ágy mozgását, abból gondoltam, hogy mit csinálnak. Szóval mi azért könnyen megszoktuk.
2014. júl. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Meglepő, én is panelban vagyok, de max a wc/zuhany közben hallom az egész házat, de ez ilyen a közös szellőző rendszernél.


Előtte meg régi téglaházban voltam, ott sokkal inkább hallottam mindent, köhögést, szex, gitározás...persze csak ritkán.


Igaz én előtte kolis voltam, na az borzalom, ott mintha nem is lennének falak :D Vagy nekünk otthon a családi ház olyan, hogy ha lent valaki pislog kettőt, azt is hallom fent zárt ajtónál.

2014. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én is panelba költöztem férjemmel családiból (szülőktől), engem csak a hangos zene zavar, de az zavarna a családiban is, mert nagyon hangos. A többi dolgot én nem tapasztaltam, csak esete, ha nagyon csend van, akkor hallani a fenti szomszédtól a tv-t, ajtócsapkodást.

De pl mellettünk egy 2 kisgyerekes család lakik, és soha nem hallunk sírást, kiáltozást, vagy bármit.

2014. júl. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Mi családiból költöztünk panelba. A családi volt 100 nm, ez meg kb 70. Ott volt nagy kert, mert gyümölcsöskert is itt meg semmi :(
2014. júl. 2. 12:48
 8/16 anonim válasza:
En panelban nottem fel, normalis szomszedokkal, nem volt olyan szornyu. Aztan egy hazzal odebb koltoztem a ferjemmel, na ptt gyuloltem lakni, sosem szoktam meg. Szomszedban a gyerekneveles (naluk egyenlo veres), folenk alkesz hazaspar koltozott, alank kesobb egy drogos csaj, akit jetente vitt el a mento, vagy a rendorseg, kepzelhezed. Aaaaa utaltam. Szerintem ezt keptelenseg megszokni. Mi isinkabb megszoktunk. De ki kell fogni, mert ha a szomszedok kulturaltak, akkor annyira nem gaz.
2014. júl. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%

De itt nem csak a szomszédokról van szó mert vidéken is a szomszéd flexxel épít vagy éppen fát vág,ott is ugyanúgy az alkeszok ordibálnak az utca végén :)

De egy családi házban még is csak más...maga az érzés hogy van kerted garázsod,helyed mindenre.

Panelba sokmindent nem lehet csinálni csak hazamenni és aludni kb ja meg enni.Volt itt régebben valaki aki panelba szeretett volna kinetiket használni xboxhoz(mozgást igénylő játékokhoz) nos ott azt sem lehet megoldani hogy a szomszédot ne zavarja.

2014. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
80%

Hat nem tudom, az valahogy nem tud zavarni, ha flexxelnel, vagy fat hasogatnak, mert ennek celja van, es valamikor el kell vegezni, hanagyon uavar max begyek,bezarok ajtot, ablakot, es elviselheto. Az meg hogy elmegy a haz elott egy csapat reszeg, nagy cucc, de mikor minden este folottunk orditott a "szajber gyerek kerjel bocsanatot", alattunk meg a "ne burissal le a lepssson te gecziii" na azzal nem tudtam mitkezdeni :S

De mondom ahol felnottem, ilyen nem volt, csak egy oreg, akit mindig megvert a felesege, mikor ittasan ment haza (eleg gyakran), de szegenyen csak rohogtunk.

Amugy igaz, ez nem potolhato, hogy udvar van, kert van, garazs, hely, tagassag. Nem tudom, hogy lehetne megszokni csaladi utan a panelt, de a szukseg nagy ur.

2014. júl. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!