Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Miért olyan körülményes a...

Miért olyan körülményes a CASCO-t felmondani? Miért akadékoskodik a biztosító?

Figyelt kérdés

Sajnos lecsúsztam a szabályos felmondásról, de nem is fogok évi 140E-t fizetni,mert nincs rá pénzem, inkább nem kell CASCO, nem is fizettem be.Erre azt mondták, hogy úgyis behajtják az összeget :(

Ez nem kötelező (szóval nem a hitel miatt kötöttem), ha nem akarom, nem kell...nem?

Mit tegyek, hogy ne járjak rosszul?

Ez csak egy plusz szolgáltatás, miért vagyok köteles igénybe venni?


2011. aug. 4. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség.

Ha saját autód van és nem tartozol a banknak,akkor a jóisten sem kötelezhet téged a casco-ra.

És bármikor felmondhatod,ha kedved úgytartja.

Én is ezt tettem.

2011. aug. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, én is ezzel érveltem, de túl buzgó ügynökeik dolgoznak az irodában (is).

Most várom, hogy a biztosító a kérelmet elbírálja és döntsön, megszüntethetem-e, vagy kifizetteti az éves hátralévő összeget, de a nő még polg-i peres eljárást is emlegetett.

Hát nem szeretnék egy hülye biztosító miatt ülni vagy erkölcsit lerontani :(

2011. aug. 4. 13:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugalom,csak ijesztgetnek!

De nincs egy normális ember körülötted,aki elmagyarázná hogy ez hogy működik?:)

Óriási "belharc" megy most a biztosítóknál,mert bagyon leverték az árakat..Kézzel lábbal kapaszkodnak a meglévő ügyfeleikhez. A casco-nál ez pláne érvényes!

Nem tudod a részleteket,azt sem,hogy ki köttetett veled casco-t,de az,hogy nem mondhatod le,ez teljességgel kizárt.

2011. aug. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. aug. 4. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!