Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hisztek a vízerek káros...

Hisztek a vízerek káros sugárzásában? Ha igen akkor írnátok nekem? Kicsit tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Olvastam hogy a vízerek felett szeretnek a macskák tartózkodni, de ugyanakkor ha az ágy is vízér felett van akkor ott nem lehet normálisan aludni!

Na mármost nálunk a helyzet a következő: A macskánk elég sokat fekszik az ágyamon akár több ideig is. De én ugyanakkor nagyon is jól tudok ott aludni. Szerintetek lehet ott valami? Köszi


2010. jan. 9. 22:02
 1/7 anonim válasza:
Felejtsd el ezeket a marhaságokat.
2010. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
jóég. miért kell mindent elhinni? epic...
2010. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintetek lehet ott valami? --> a macskád
2010. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A macska mindenhova fekszik, ami puha vagy meleg, a barátom földre dobott ruháitól kezdve az ágyon át az ölembe...
2010. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
22:48! ebből az következik, hogy a. a macskák a vízerek felett járkálnak csak, képtelenek másfele menni, b. a vízér puha. nehéz döntés. egyébként is, azmiaz a vízér?:D vmi feng-shui baromság?
2010. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A macskás dolgot teljesen üres lakásra értik. Naná, hogy szeret egy jó puha ágyon henyélni! :) Igazi maccs! Ha jókat alszol az ágyadban, ne keress semmi olyasmit, amivel elronthatnád az álmodat! Jó éjszakát, nem hinném, hogy bármi baj van az ágyaddal!
2010. jan. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan pontok, pl a hartmann vonalak kereszteződése, vizerek, amik negatívan befolyásolják hosszú távon az egészséget. Ezeket ki lehet mérni. Mindenesetre, ha valaki rosszul alszik, fáradtan ébred mindig, érdemes változtatni az ágy helyén.
2010. jan. 10. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!