Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiből jön ki a fűtésszámlá...

Mennyiből jön ki a fűtésszámlátok, mivel fűtötök, és mekkora a ház, lakás?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 12:40
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy rosszul írtam, vagy fogalmaztam, 20 ezerért fát vettünk, de lehet ,hogy a másfél köbméter volt, nem mázsa....majd megkéredezem a férjem:) mindenesetre,ha egy hónapig se tartott ki, és nem csak azzal fűtöttünk,kiderül, hogy ennek a kicsi háznak itt, ilyen faár mellett nem éri meg. A gáz nekem jobban megéri,szerintem,meg kényelmesebb is. Mi a helyzet a villany-olaj kályhával,olajradiátorral,cserépkályhával?
2010. jan. 11. 11:20
 12/13 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__899839..


Carbo Robotunk van (régi, használtan vettük).

120 nm-t kb. 275.000-ből kifűtöttünk a télen.

Bővebben a link alatt...

2010. jún. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
2 szobás 75nmes sátortetős ház, no szigetelés. A havi átalány 22 ezer forint, ami baromi sok, hogy alig fűtök, s jó ha van a házban 18-19 fok. Konvektorral fűtök, szerintem az árammal jobban kijönnek, hőtárolós kalyhakkal.
2016. nov. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!