Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szemközti óvoda felújítását...

A szemközti óvoda felújítását reggel 7 órakor kezdik légkalapáccsal, betontömbök konténerbe pakolásával. Nem kellene megvárni legalább a 8 órát?

Figyelt kérdés

Tudom, h muszáj, és annak ellenére, h nagyon idegesítő, elviselem. De reggel 7-től???? 7-17-ig mást se hallgatunk egész nap. Pedig már az ablakokat is becsuktam. Nincs erre valami szabályozás, h hány órától szabad ilyen nagy hangerővel dolgozni és egy nap hány órát összesen? Családi házas övezet, a konténerjük kb 10-15 m-re van az ablakunktól.

Ja, a kislányommal vagyok itthon, GYED-en. Szerencsére őt nem zavarja, ölni tudnék különben, de nekem már döng a fejem.



2014. júl. 30. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

mindenütt -panelben,lépcsőházban,stb-el kell viselni,ha a szomszédban felújítás van,

-türelem,ennek egyszer vége lesz és kész,

2014. júl. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Akar mar 6 orakor is kezdhetnek, az sincs mar koran.
2014. júl. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kovpet ***** válasza:
90%

Az Önkormányzatnál kérdezz rá a helyi szabályozásra. Ha nem szabad 7-től csinálni, akkor a Jegyző az illetékes, birtokvédelmet kérhetsz nála.

De szerintem mire intéznél valamit jogi úton, addig tuti kész is lesznek a bontással, így okafogyott lesz a dolog.

2014. júl. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha a kislányod nem zavarja akkor nem lehet vészes. Ki lehetne bírni azt a kis időt mert gondolom abba a felújított oviba fog járni a te lányod is. Nem tudom mit szolnál ha ti építenétek át valamit és 5 naponta fel jelentene valamelyik szomszéd. Úgy hogy türelem .
2014. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!