Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A 13. kerület milyen? Jó...

A 13. kerület milyen? Jó kerület, vagy ugyanolyan lepusztult, cigóklakta, mint a 8. kerület?

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ez a kerület. Van a déli része, amit Újlipótvárosnak hívnak (Szent István körút és környéke), az még belvárosnak tekinthető. Az északi része Angyalföld, ennek elég rossz híre volt (prolinegyed, lepukkant, tripolisz), de most már teljese nmegváltozott, a gyárak helyén irodaépületek állnak, tele van újépítésű házzal. Vannak persze kevésbé jó helyei, de pl. a Duna Plaza környéke elég jó.
2014. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, én egyébként a Duna Plaza környékén lakom 15 éve, és nagyon szeretem ezt a részt.
2014. aug. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Változó, ahogy már előttem leírták, a Szent István körút környéke jó, onnan észak felé a Lehel piac mögötti rész már nem az igazi, a nyugatiba tartó vágányokkal párhuzamos utcák szakadtak és indiánoktól eléggé hemzseg a környék. Onnantól tovább észak felé kissé proli panel/munkás környékek vannak, a Duna Plaza felé pedig kertváros.
2014. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen jó. Nekem nincs vele semmi bajom. Barátnőm lakott a Dózsa György úti metrómegálló környékén egy új építésű társasházban.

Éjszakai járatokon is közlekedtem rendszeresen a környéken egy időben hajnali 2-3-4-kor. Semmilyen negatív tapasztalatom nem volt.

Úgy sem találsz teljesen, 100%-osan etnikum mentes kerületet. Budapesthez képest szerintem kifejezetten jó hely, én szívesen laknék megint ott.

2014. aug. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Vegyesfelvágott. Egyik utca lepukkant házakkal, sötétbőrűekkel, másik új építésű ingatlanokkal. Nagyon nem mindegy, melyik utcáról van szó.
2014. aug. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
újlipót nagyon jó, metrós részek jók, a 14-es villamosnál rosszabb. a lehel piac mögött rész kicsit nyolckeres.
2014. okt. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó sok a cigó ott is! Épp ettől olyan jó a kerület! hey
2014. nov. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!