Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova lenne érdemes költözni...

Hova lenne érdemes költözni Budapesten belül?

Figyelt kérdés
Max. 20 millió lenne rá, kertes házban gondolkozok, mert van egy kis kutyus is. 15 éves lányommal költöznénk. Olyan környék kéne, ahol jó a közlekedés, könnyen be lehet jutni a belvárosba (kocsi nincs), ne legyen nagyon zajos, de azért legyen élet. Az sem lenne hátrány, ha lenne a közelben valamilyen szép park, tér. Melyik kerület lenne a legideálisabb szerintetek?

2014. aug. 10. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 11. kerületben éltem átmenetileg, szerintem jó hely, csak kicsit drága.
2014. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én a 11.kerületbe költöznék ha tehetném. (vidéki vagyok annyira nem ismerem Pestet)


Budán nem tudom mennyire vannak ilyen árkategóriában ingatlanok, de az a része nekem tetszik a fővárosnak.

2014. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez példának a 11. kerület leírása wikipedia-n.


minden kerülethez találhatsz ilyen részletes leírást, hátha ez is segít.


[link]

2014. aug. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Quasar07 válasza:
Én nagyon szívesen költöznék Budára, mondjuk II.kerület, vidéki vagyok, és gyerek, nem ismerem Pestet annyira. Én a nyóckerben születtem, de azt senkinek sem ajánlom..
2014. aug. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 acelsziv ***** válasza:
20 -ból nehezen fogsz errefelé kertes házat venni
2014. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20 millióból,Budán ne is gondolkodjv. ha mégis,esetleg Pest megyében a Budai oldalon.Pest külső kerületeiben már találhatsz házat kevesebbért is,de azt valószínű,fel kell újítani.Nézz szét itt : [link]

vagy [link] Ahol vannak normális ingatlanok 15-és 20 millió között az a 17.-18. esetleg 20.,21., és talán találsz a 4.-ben és a 15.-ben.Pest agglomerációjában,pedig biztos találsz akár új építésű sorházat v. ikerházat ennyiért.

2014. aug. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!