Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kollégiummal kapcsolatos...

Kollégiummal kapcsolatos kerdés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Valaki tudja mi kell oda? Pénzbe kerül? Elakarok költözni (szüleim elválltak) apám+baratnoje van itt meg ocsem. Nem birok ha pofazik nekem barki is 19 eves vagyok ha kell elmegyek boltba,kitakaritok stb..nem ertem miert kell pl mondani egy szulonek h kajat vesz es az ember fejehez vagni? Meg nem ertem masnal tuti nem igy kezelik az embert) elakarok menni kollegiumba
2014. aug. 20. 19:22
 1/4 anonim válasza:
Ez nem úgy működik
2014. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kollégiumba iskola által lehet bejutni. pl. felvettek egyetemre, vidéken laksz és pestre mész.

csak úgy nem lehet kollégiumba menni. és igen, pénzbe kerül.

de ennek semmi köze a szex, szerelem témakörhöz.

2014. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van aki itt lakott kozepsulis megis jart koleszba normalis valasz erdekelne
2014. aug. 20. 19:26
 4/4 anonim válasza:
Középiskolásoknak is van kollégium ha másik városból járnak be, aki nem diák annak nincs. Dolgozz és bérelj szobát, az nem olyan drága mint egy komplett albérlet.
2014. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!