Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A panelok hátsó kapuját miért...

A panelok hátsó kapuját miért szokták lezárni?

Figyelt kérdés
Nekünk is le van, pedig elvileg ott is volt kapu valamikor, szóval ha odatervezték, használni is lehetne, de le van zárva, a tejüveg lesötétítve... Miért? Még több fény is lenne, meg kényelmesebb is lenne...
2014. aug. 26. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, hogy ne mászkáljon be mindenféle tróger , csöves meg betörő. Ha csak egy kapu van, akkor jobban lehet kontrollálni a bejutást, mondjuk egy kódos beléptető rendszerrel.
2014. aug. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első említette okok miatt nem csak a hátsót, de az elsőt is zárjuk. Mindenkinek van kulcsa, mellyel mindkettőn közlekedhet. Az elsötítítés bizonyára a rossz környezet miatt lehet.
2014. aug. 26. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. Viszont az előző lakásunknál úgy volt, hogy mindkét kapu működött, az elsőnél kódos zár, a hátsót pedig csak belülről lehetett kinyitni,, kívülről meg ilyen ajtógomb volt kilincs helyett. De a lényeg, hogy ha arrafele akartam kimenni, kilökhettem az ajtót, ami aztán becsukódott mögöttem. Ez kevésbé biztonságos? Tök jó lenne ha ide is megoldanák ezt.
2014. aug. 26. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!