Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyon gáz ha nincsenek...

Nagyon gáz ha nincsenek szomszédaink?

Figyelt kérdés
Olyan utcában lakunk (családi ház) ahol inkább nyaralók vannak. Nálunk közvetlen szomszédaink nincsenek mert mindegyik nyaraló faház :( És olyan egyedül érzem magam :S:S
2010. jan. 23. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy gáz, az a legjobb, csinálj nagy hangos bulikat!!!
2010. jan. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2010. jan. 23. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Hát azért az nem olyan jó, hogy egyedül érzed magad,

(de semmiképpen nem gáz)

Hívj vendégségbe barátokat, haverokat, vagy kalandra fel..látogass te is hozzájuk.


Bulis korszakodban - áldás lesz, az tény (amennyiben szüleid is vendégségbe vonulnak addig :)) )

2010. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem adnék érte! Már kezdek megőrülni a felettem és alattam lakóktól. Addig örülj, míg nincs szomszédod.

De, hogy tudod magad egyedül érezni? Át szeretnél menni valakihez? Nekem ilyen eszembe sem jut. Csak csendre vágynék, legalább 1 hétig.

2010. jan. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Úgy irigyellek. Nem akarsz velem cserélni? Egy társasházban lakom, a szomszédom gyereke piheraktív! Légy nagyon boldog, hogy csend van körülötted! Bulizz nagyokat!
2010. jan. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

20 éves lány vagyok, nem vagyok bulizós :)

Engem az zavar hogy nincsen mozgás az utcában és olyan elhagyatottnak érzem magam. A szüleim ennek örülnek nagyon de én nagyon nem :(

Egyébként társasházban laktunk mi is csak kiköltöztünk falura és nem tudom megszokni egyszerűen :S:(

Meg elhagyagoltak ezek a "szomszédok", pusztaság az egész és nem szép a kilátás se :D

2010. jan. 23. 11:24
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát itt jönnek a generációs különbségek;)... én a fél kezem odaadnám, ha hétvégén nem arra kelnék, hogy megszolal valamelyik autóriasztó, hogy tologatják a kanapét a felettünk lakók fél 7kor, hogy síkít a szomszéd kislány, meg hasonlók... pedig nem sokkal vagyok idősebb...
2010. jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
A mi szomszédunk dobos egy zenekarban, meg lehet őrülni Tőle. Minden nap gyakorol. Még ha zenét hallanánk akkor jó lenne, de csak a puffogás hallatszik át. Minden nap 1 - 2 óra. Úgyhogy nagyon örülj a nyugalomnak.
2010. jan. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek! Cseppet sem az.
2010. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!