Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csak nálunk van poloskainvázió...

Csak nálunk van poloskainvázió pesten?

Figyelt kérdés
József Attila lakótelep, Budapest, amikor szellőztetek egyfolytában találok 2-3 poloskát. Múltkor a ruhaszárítót hoztam be az erkélyről, a babám ruháiban is találtam. Mit lehet velük kezdeni (gondolom semmit, de azért megkérdezem)? Máshol is ennyi van most?

2014. okt. 17. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
41%
Csak nálatok. Egyébként is a József Attila híres volt mindig is a bogarakról.
2014. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van egy csomó, a xvii. kerületben élünk. Sőt egy budai ismerősöm is panaszkodott. Soha nem volt ennyi korábban.
2014. okt. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
XVIII-ban is csomó van. Jön az ősz, és ilyenkor próbálnak a hideg elől behúzódni, ami normális. Az viszont nem, hogy nagyon sokan vannak.
2014. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

no, akkor csak nem egyedi, megnyugodtam.

kedves első, egész nyáron alig találkoztam bogárral, szúnyog talán egyszer volt a lakásban. de ez a sok poloska, ma is az erkélyen abban az 5 percben amíg kint voltam kapásból 4-gyel találkoztam :-(

2014. okt. 19. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!