Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Laknál a hegyekben, erdő...

Laknál a hegyekben, erdő közepén egyedül, egy házban?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 22:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%

Ez az álmom, csak legyen széllessávú internet, műholdas tévé, két range rover a garázsba és menetrend szerinti buszjárat ami hozza a piát és a csajokat.

Brájen.

2010. jan. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Sokszor maga lenne a megváltás!...
2010. jan. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
jaja, nyugalom lenne :D de azért havi 1szer lemmék a városba :D
2010. jan. 25. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Ok ,köszönöm utánnajárok kicsit jobban , mondjuk úgy is csak nyáron lesz belőle valami ha kibérelünk valamit , remélem hogy igen :) más nem , max elmegyek egyedül :D

A kábeltévé és az internet ha lenne :D hát nah az lenne még a szép :D

2010. jan. 25. 09:34
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van egy tanyánk, szépen megcsinálva egy erdő közepén, igaz nem a hegyekben!Mikor gyerek voltam sokat voltunk ott, a nagymamám ott élt!egész nyarakat ott töltöttem vele!Megtanított hogy nem kell félni az erdőben!Éjjel is bármikor kimentünk!Simán laknék ilyen helyen!Meg kell tanulni kihasználni az erdő adottságait, és akkor nincs mitől félni!
2010. jan. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Erdélyben, a Gyilkos tó partján. az valami csodálatos. ott van is egy kis ház, egy kis domb tetején. azt megvenném. imádom a hatalmas fenyőerdőket.
2010. jan. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
hát én nemszívesen laknék ilyen helyen...én nagyon nyüzsgős vagyok és imádom a városiéletet...talán nyaralni vkivel (egyedül biztosnem). amugy szoktam néha felmenni a mátrába ott is csak egy tv van 3 adóval(m1, rtl, tv2). meglehet szokni de hosszutávon belebolondulnék...
2010. jan. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
73%

én szivesen laknák ilyen helyen

mondjuk akkor tartanék puskát, mert felénk (Északi középhegység, Aggtelek) olykor van farkas és medve is, Szlovákiából átkószálnak

ja, meg akkor vadászni is lehetne, abból meg f.sza pörköltet csinálni :)

2010. jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha fenn tudnám tartani, megfelelő körülmények között és biztonságos is lenne akkor igen! Egy klassz faházban amilyen pl klausmann viktornak is van!
2010. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!