Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy lakás vagy társasház...

Egy lakás vagy társasház építési évére vonatkozóan mit kell figyelembe venni?

Figyelt kérdés
Lakást nézegetünk és minden lakásnál fel van tüntetve az építés éve, ezekről mit kell tudni? Úgy értem hogy édesapám azt mondta például hogy a 60as 70es években épült épületek nem stabilak, kispórolták belőlük a plusz dolgokat míg a 20. század elejei lakások többszáz évre épült masszív szerkezetek. Én inkább azt gondolnám h a régen épültek rosszak mert régiek és elavultak, ki tudja mikor esik szét. Ilyen "háttérinformációk"-ra vagyok kiváncsi. :)
2010. jan. 26. 12:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez azért nem teljesen igaz. Sőt! A mai újépítésű társasházakból kisprólolják az anyagot, mert minél többet akarnak kaszálni vele (tisztelet a kivételnek)! Te meg úgy se látod mit raknak bele. Csak amikor megvetted, látod, hogy repedezik a fal, nem zárnak jól az ablakok stb. Ezért is mondják, hogy újépítésű házat legalább 5 évesen szabad megvenni, mert akkor már nagyjából kijönnek ezek a problémák.
2010. jan. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!