Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit szoktál otthon viselni...

Mit szoktál otthon viselni amikor csak a család van otthon és te? Én ált. Melegítőt és pólód, de szeretnék kicsit csinibb lenne a barátomnak.

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 13:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is.De ha csinibb akarsz lenni akkor vegyél fel egy kényelmes farmert ami csinos is,meg egy szűkebb pólót.
2010. jan. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem elnyűtt, és nyúlott a pólód-melegítőd, akkor abban is nagyon csini lehet lenni. Én is póló-melegítő, de nekem tetszik.. Nem foltos, nem nyúlott, pedig 1 éves gyerek mellett nehéz "foltmentesnek" maradni :)
2010. jan. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én vettem egy szép melegítő alsót a kínaiba.

Azt csak akkor veszem fel ha a barátom jön.

Hozzá pedig egy otthoni de nem elnyűtt pólót viselek.

Szerintem nincs ezzel semmi baj! :)

2010. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem igazán érzem jól magam melegítőben, úgyhogy kényelmes farmert hordok meg pólót.
2010. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges mást felvenned a barátod kedvéért, mint amihez hozzászoktál. Ha majd összeköltöztök, akkor se fogsz neki állandóan kiöltözni, gondolom :)
2010. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó Neked! :) Nekem egy farmer egyáltalán nem kényelmes, ha meg kényelmes, akkor kinyúlt darab, ami nem szorítja a derekamat.
2010. jan. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nagyon szép és igényes melegítők is, sőt, egy szép alakot még jobban kihoz egy passzosabb melegítő naci, mint a farmer :)
2010. jan. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én általában ha hazaérek, csak a nadrágomat cserélem át melegítőre. Mondjuk azok tényleg elnyűttek, amik nekem vannak. Vagyis van egy szép is, azt akkor veszem fel, ha tudom, hogy valaki felugrik kicsit. De azért vendéget fogadni nem melegítőben szoktam, megint más, ha csak idejön a legjobb barátnőm filmet nézni, és más ha tényleg vendég jön. Vagy ha ő jön vendégségbe.
2010. jan. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
boxergatya+póló
2010. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

barátom pon lexarja, h miben vagyok itthon. neki a meztelen lenne a legjobb viselet :) de azért annyira nincs meleg itthon :)

szóval nem azon szoktam dilemmázni, h miben vagyok....

2010. jan. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!