Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Milyen saláta otthon a család...

Milyen saláta otthon a család kedvence?

Figyelt kérdés
Holnap készítenék salátát, de nem tudom, mit tegyek bele. Valami csirkemellesre gondoltam, fokhagymás-joghurtos öntettel.
2010. jún. 4. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csirkemellet apró kockákra vágom, fokhagymás villámpácba forgatom, 20 perc múlva lesütöm. Mire zsírjára (olajára hülyén hangzik) sül, puha. Pár tojást keményre főzök, azt is kis kockákra vágom. Sima fejes salátát apróra összetépkedem, rá a husi, bele a tojás, az öntet. Mi borsosan szeretjük. Összekeverem, és frissen tálalom, míg a saláta nem ereszt levet. Isteni finom, és nagyon laktató.
2010. jún. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Vegyél egy nagy fej fejes salátát, vagy kínai kelt( ez még finomabb.) Mosd meg, szeleteld fel kis darabokra. Tegyél hozzá paradicsomot, paprikát, kígyóuborkát, kevés majonézt, vagy amit mondtál, a fokhagymás-joghurtos öntetet. Később keverd hozzá a csirkemellet, szerintem így nagyon fincsi lesz! :) (Olyasmi, mint a Cézár saláta.)
2010. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az jól hangzik!

Én speciel a sima cézársalátát, vagy görögsalátát szeretem, öntet nélkül.

Vagy még a garnélarákos rukkolasalátát, én azt is nagyon szeretem.

2010. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nálunk a görögsali és a tzatziki a nyerő
2010. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az ubisaláta :) Tejföllel :D
2010. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Cézár saláta,és az uborkasasláta.
2010. jún. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!