Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vízóra elötti csőtörés karácso...

Vízóra elötti csőtörés karácsonykor. Óra elötte lett cserélve. Számlán, december 17-én még a régi óraszám és állás szerepel. Az új óra a mai napig 0-át mutat. Januárban ház és úttest süllyedés. Kié a felelőség, kit terhel a helyreállítás?

Figyelt kérdés
Lakatlan ház, hetente ellenőrzök mindent.Most ki lehet látni a szobából az utcára.

2015. jan. 28. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

-az óra előtti rész a helyi vízműé

-tiéd a balhé ,ha az óra után van a baj,

2015. jan. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
ha jól értem a süllyedéstől olyan rés keletkezett a falon, hogy ki lehet látni az utcára: egyértelműen a vízmű a helyreállítás felelőse, mert a süllyedés a csőtörés miatt elfolyt víz egyenes következménye (már, ha előtte nem volt ott) ... nekik írj felszólítást és kárbejelentést (egyébként van biztosításuk, tehát nem zsebből fogják fizetni) ... ne halogasd
2015. jan. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
#2- " süllyedéstől olyan rés keletkezett a falon, hogy ki lehet látni az utcára: egyértelműen a vízmű a helyreállítás felelőse, mert a süllyedés a csőtörés miatt elfolyt víz egyenes következménye (már, ha előtte nem volt ott) ... nekik írj felszólítást és kárbejelentést" miről írsz? brrr
2015. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha közterület, akkor az önkormányzat is érintett lehet. Feléjük is küld meh, hiszen a süllyedés az ő területüket is érinti. Had tudjanak csak róla.
2015. jan. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
#3 miről írok? amit olvastam b+ ... és legalább értek ahhoz amit írok, és értem a pontatlanul megfogalmazott kérdést is ... mondjuk ezen sokat segít, hogy olyan területen dolgozom ami a fentiek alapján számomra egyértelművé teszi az egészet ... brrr
2015. jan. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
#3 még kiegészítem, hogy segítsek a gyengébbeknek: "Most ki lehet látni a szobából az utcára" - ez tudod azt akarja jelenteni, hogy a közterülettel a ház alapja és a fal is megsüllyedt, így akkora hézag keletkezett, hogy ki lehet látni (ez sem egyedi eset sajnos)
2015. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
#5-6 egy ugyan az?!Gondolom mert az agyvized felszaladt! Nme úgy mint a T kérdező-é akinél elfolyt! Szeretem az ilyen okoskodókat-szakma, a kérdésre válaszólj, fa esetleg megtudod érteni, ne látomásokban gondolkozzz. Mert Ti gyengék vagytok-mint írtam a 2 komment 1 "emberke" írta... Brrr
2015. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
De sajnálom, a tükör elött beszélget, magadról és itt adod el! Igaz -25 IQ-val na lépek mert le ereszekedem a szintedre... sz...le- v ciganye dixe moóre!
2015. jan. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!