Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vélemények a megfizethetobutor...

Vélemények a megfizethetobutor pont huról? Rendeltetek onnan?

Figyelt kérdés
találtam egy nagyon jó konyhabútort, de kicsit olcsóbb, mint a többi helyen, így nem tudom, merjem-e... vannak tapasztalataitok velük?
2015. febr. 13. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Vigyázat a netes bútoráruházakkal, rengeteg a gagyi vacak bútor, nem cserélnek, nemn javítanak, nincs garancia sem. Inkább nézz be személyesen a boltokba és úgy válaszd ki, mit szeretnél. Házhoz szállítják, ha megrendeled, össze is rakják, sőt garancialevelet is kapsz hozzá.
2015. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, ezt akartam.

[link]

2015. febr. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi, ezeket már mind végignéztem, de elég speckó a konyhánk, így nem tudok készen venni. Erre az oldalra azért gondoltam, mert olcsó, és ha valamit vágni-szabni kell, az is belefér.


De közben aktualitását veszítette a dolog, mert megbíztunk egy asztalost

2015. febr. 20. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vettem egy kisebb házat, ott sem készen vett amerikai konyha van, asztalos építette be. Csak keskeny tűzhelyet volt nehéz beszerezni, hűtőből van ilyen, ki is cseréltük. Háttérben mozaikos a fal, mint a Barátok köztben a Gizi konyhája.
2015. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!