Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek kell 1-2 hónappal...

Szerintetek kell 1-2 hónappal beköltözés előtt?

Figyelt kérdés

A párom aki nő természetesen már vásárolt ezt azt az új házunkba ( még nem külön házban lakunk hanem szülőkkel)

Például tálcát, ilyen kis tálat olyan kis édes kis tányérkát, virág kaspót mert olyan szép és wc illatosítót, cuki törlőruhát stb nem tudom mi lesz a következőő amivel beállít, ráadásul ráérne, és egyszerre is meg lehetne venni.

Természetesen nem rágtam be rá, csak hogyan mondjam meg neki hogy még felesleges és egyszerre is megtudjuk venni.


2015. márc. 23. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

O az elso no, akit ismersz? Csak szolok, hogy ez egy nonel teljesen normalis, ha meglat valamit ami megtetszik, megveszi.


Ugy latom fognak meg teged meglepetesek erni...

2015. márc. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értem a gondot, ha ő most megveszi, neked legalább nem kell vele később foglalkozni.


Egyébként nem vett semmi haszontalant sem, törlőruhákból , tálakból, szb. több garnitúra sem árt hidd el.

2015. márc. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor most figyelj, én egy évig vásárolgattam ilyen apróságokat.

És tök jó volt, hogy nem lakásvásárláskor/költözéskor kellett erre egyben kiadni több tízezer forintot.

2015. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem csak simán mondd meg hogy te így gondolod
2015. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!