Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Félnél magadban egy emeletes...

Félnél magadban egy emeletes házban lakni? (kertes ház)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 20:04
 1/9 anonim válasza:
100%
Igen nagyon.. Nem élek egyedül és nem is emeletes kertesházban, csak földszint van de így is állandóan félek.
2015. ápr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol félek egyedül sajnos én is.
2015. ápr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%

Nem. Mitől féljek? Pénzem nincs, szexelni szeretek :)

Viccet félretéve, kutya van az udvaron, idebent pedig én vagyok hazai terepen.

2015. ápr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem a félelemről lenne szó, de a fentartási költégek végett túl nagy luxus lenne. Azonnal lecserélném egy megfelelő egyszobás lakásra.
2015. ápr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem félek a saját társaságomtól, ha pedig valaki be akar törni, lakásba is ugyanúgy be tud, szóval nem félnék. Anyagilag viszont értelmetlen lenne egyedül lakni egy komplett házban.
2015. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem felnek, hanem feltenem a lakasban levo dolgokat. Ha csak en lakok ott, akkor kifigyelhetik, hogy mikor nem vagyok otthon es betornek. Persze, nem mindegy, hogy Miskolc perement van az a haz vagy egy nyugisabb helyen.
2015. ápr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kis ház, tetőteres és egyedül? Biztonsági rendszer kell hozzá.
2015. ápr. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én emeletesben lakom, de este, ha egyedül vagyok otthon, nem megyek fel, csak napközben. Egyszer egyedül kellett lennem itthon éjszaka, no akkor lenn aludtam. De én alapból félős vagyok(:
2015. ápr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, ilyen jellegű félelem ellen jó egy szobakutya. No persze nem csivava, hanem valami komolyan vehető darab.

Amúgy meg rohadtul nem kell félni, Magyarországon (szerencsére) ritka a rablógyilkosság. Nem kell hivalkodó életet élni, házat tatarozni, drága autót tartani, az este az utcán sétálók által az ablakon át is jól látható helyre tenni a bazinagy lapostévét, a Postára meg a kisközértbe több kiló fuksszal menni stb. és akkor a kutya sem fog bántani.

2015. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!