Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti melyik szobát választanátok...

Ti melyik szobát választanátok gyerekszobának?

Figyelt kérdés

klasszik kockaház, a két nagyszoba közül kell választani, a másik nagyszoba a nappai-szülői háló.



[link]


2015. ápr. 20. 15:28
 1/8 anonim válasza:
100%
amelyik a fürdő mellet van
2015. ápr. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azt is megírnád, miért?
2015. ápr. 20. 15:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Bal felső.


1. Kicsi.

2. Messze van a többitől így lehet a kölyöknek magánélete és amíg pici nem zavarják a zajok és titeket sem,ha ordít.

2015. ápr. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagyobbik szoba egyikét választanám nappalinak - ha mások a fényviszonyok, akkor a világosabbat, mert a nap nagyrészét ott tölti együtt a család.


A bal feslő, kicsit szobát választanám szülői hálónak - mert én elsősorban a kis hálókat szeretem (a házban, amit most bérlünk, majdnem 20m-es a hálónk, számomra ijesztően nagy, zavar az elalvásnál). De ez csak az én ízlésem talán, ha ti a nagyot szeretitek, válasszátok nyugodtan azt.


A másik nagyszobát választanám gyerekszobának, mert így 2 gyerek esetén talán le is lehet választani belőle.

2015. ápr. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20m2 és nem 20méter természetesen :D
2015. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a fürdő melletti nagyszobát választanám gyerekszobának, mert az távol van az előszobától, bejárattól. A kicsi szoba mi lesz, vendégszoba?
2015. ápr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rajztól függetlenül gyerekszobának azt a szobát választanám, amelyik a legnyugisabb, legcsendesebb, ahová az utca zaja a legkevésbé hallatszik be (gépjárműforgalom, kutyaugatás, postás, mentő)...
2015. ápr. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

A kicsi szoba lesz a szülői háló, de azt csak késöbb újítjuk fel, addig az egyik nagyszobában alszunk.

A bejárat felöli szoba előnye, hogy nyugodtabb, főleg este már nem zavarnánk a gyereket ha a konyhában, fürdőben teszünk-veszünk.

Az zavar benne, hogy a bejáraton belépve így rögtön a gyerekszoba az első.

Mindkét szoba csendes utcára néz, fényviszonyok egyformák.

A bejárat felöli viszont valamivel melegebb, lehet ez lesz a döntő érv.

2015. ápr. 21. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!