Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretném eladni a dolgaimat (kezdek nem eléféri tőlük a lakásban :-), és arra gondoltam, hogy felrakom a vaterára őket 1 forintért. Ez eddig rendben is van, valamennyiért el fognak menni, de akkor jön a gond, hogy hogyan juttatom el a vevőhöz? Korábban mikor ilyet csináltam, akkor személyesen találkoztam a vevőkkel (Budapesten lakom). Ez elég fárasztó, nehéz időpontot találni (dolgozom), közbejön nekik valami, stb. Csomagolni és postázgatni sem nagyon szeretnék, csak ha nincs más megoldás. Pláne, hogy 1 forintról indítva sok minden nevetségesen alacsony áron fog elmenni. (Egyszerűen rossz érzés lenne kidobni őket, de tartogatni sem akarom, ezért ha csak pár száz forintot kapok egy pár ezret érő valamiért, nekem az is jó.)


Szóval erre szeretnék tippeket, hogy mi lenne a legjobb megoldás szerintetek. Hogyan lehet a legfájdalommentesebben lebonyolítani az eladást, ha már elket valami?


2015. jún. 6. 15:17
 1/4 anonim válasza:
Rendezz garázsvásárt. Én egy kis faluban lakom, azt hittem, itt ilyesmire sosem lenne igény, de egyszer az egyik szomszédom rendezett egyet, és nagyon klassz cuccokat szereztem be fillérekért. :) Nyáron én is így tervezek majd megszabadulni a feleslegessé vált holmijaimtól.
2015. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy nagyon népszerű volt, és rengetegen elmentek, pedig tényleg nem gondoltam volna, hogy egy ilyen kis településen ez bárkit is érdekelne... Szóval ha itt bevált, máshol is sikerülhet. :)
2015. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kösd ki, hogy személyes átvétel nálad. Végülis ha fillérekért kap valamit, legalább menjen érte...

Vagy sok helyen vannak vasárnapi bolhapiacok, ott is árulhatnád őket.

2015. jún. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vagy rendezd kupacokba és úgy rakd fel hogy bazár csomag egyben eladó,

mik vannak amugy majd linkeld már be a felraktad vaterára

2015. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!