Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki ne szeretne Győrben élni...

Ki ne szeretne Győrben élni és végleg letelepedni?

Figyelt kérdés

Győr, Budapest után, Magyarország legfejlettebb nagyvárosa. Olyan dinamikusan fejlődik, hogy az ott élők is napról napra elcsodálkoznak a változásokon. A 2017-ben rendezendő Ifjúsági Olimpia alkalmából szinte az egész várost restaurálják. Én az eddig eltöltött éveim alatt, azt tapasztaltam, hogy Győrben állandó jelenség a pozitív életérzés. A közeljövőben én is itt fogok letelepedni, és arra buzdítok mindenkit, hogy ha végleg nem is marad itt, de mindenképpen látogasson el egyszer ebbe a pezsgő Észak-dunántúli nagyvárosba.


Ezért a "marketing" bejegyzésért nem fizetett nekem senki, csupán a saját véleményemet fejtettem ki Győrről. Úgy éreztem meg kell osztanom mindenkivel a nézőpontomat. Egyszóval ezzel a buzdító jellegű, költői kérdéssel szeretnék mindenkit motiválni, a fentebb leírtak élőben megtapasztalására.



2015. jún. 22. 00:11
1 2
 11/15 anonim válasza:
81%
Figyelj már ide te szerencsétlen!Feltettél egy kérdést,mi meg válaszoltunk rá!Már ez is baj?!Meg legalább értelmes szavakat használnál....mi az hogy "lereagálni"?!?!Amúgy meg burkoltan mérd fel valamelyik igen közeli női rokonod........
2015. jún. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Magyar mentalitás az hogy felteszel egy kérdést és totál nem érdekel mások véleménye...
2015. jún. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves Mindenki! Ezúton szeretnék elnézést kérni, a kérdésemért. Provokatív mivolta, jogosan korbácsolta fel a kedélyeket. Győr nagyon szép város, de valóban nem hasonlítható Budapesthez. Tulajdonképpen csupán a kulcsszavak jelentőségére voltam kíváncsi. Ha egy teljesen érdektelen témához, népszerű kulcsszavakat rendel az ember - amint, az a "mellékelt ábrán" látszik is -, rendkívül gyorsan, rendkívül sok komment érkezik az adott kérdéshez. Kutatásom tehát a kérdés eme részét vizsgálta. Köszönöm a részvételt. További kellemes napot.
2015. jún. 24. 07:54
 14/15 anonim ***** válasza:

En szeretnek, ott szulettem, de a lakber baromi draga.

Most vettem ki egy egyszobas garzont ocsemnek, 70ezer plusz rezsi! Szerencsetlen meg keres 65ezer forintot...

2015. nov. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Győrben nőttem fel, nagyjából osztom a többiek véleményét. Az ország más részéről szépnek és jónak tűnik itt az élet, de közelről megnézve már nem is olyan szép az a menyasszony.


A megélhetés kifejezetten drága, lényegében nem sokkal marad el Budapesthez képest, a fizetések viszont egyáltalán nem nagy durranások ahhoz képest. Már nem csak Ausztria szívja el az embereket a megyéből, hanem Pozsony is. Igaz, ez a statisztikában nem látszik olyan látványosan, hiszen sokan ingáznak a határok viszonylagos közelsége miatt.


A nagy pozitív életérzést sem éreztem annyira, szerintem van egy kissé németes, rideg beütése a városnak. Vannak a városnak egészen szép részei, pl. a Káptalandomb, de a Belváros jelentős része el van csúfítva oda nem illő lapostetős szocreál förmedvényekkel és panellakásokkal (!). Én Pécsen vagy Szegeden sokkal inkább lazábbnak és oldottabbnak érzem a légkört, hiába nem túl rózsás a helyzetük az ottani embereknek. Győrben este 9 után alig lézengenek a városban, elfogadható szórakozóhelyek csak a város szélén vannak. Buszok este 11 után nem járnak, napközben is igen sivár a járatsűrűség (jobb esetben 15 perc, rosszabb esetben 30 percenként járnak).


Az EYOF egyetlen pozitívuma az új kollégium, amire ettől függetlenül is szükség volt, cserébe viszont ledózerolták az Aranypart II-t, és a legújabb elmebeteg ötlet alapján a Püspökerdővel is ugyanolyan barbár módon fognak elbánni, mint ahogy Budapesten a Rómaiparttal vagy a Városligettel. Itt Borkaiék "csodás" városvezetése sporthotelt akar.

2017. aug. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!