Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki lehet hozni a háztartást...

Ki lehet hozni a háztartást havi 20 ezerből ha nem kell venni húst és tojást? (csak élelmiszerekre gondolok) 2 főre

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 09:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%

300Ft/nap/fő

Nem sok, de ügyesen megoldható. Persze vizet kell inni, és nyers alapanyagokból főzni csak. Akcióban kell vásárolni, és spájzoni. Azért nem egyszerű...

2010. márc. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen, 2 főre nem is kell minden nap főzni. pl. én főzök egy főzeléket az 2-3 napig is elég.
2010. márc. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Olcsóbban kijön, ha egyszerre 2-3 napra főzöl. Mi is ezt szoktuk csinálni, ha "ínség" van. Tészta, valami porból szósz (két tasak 400 ft körül van, de elég a 2-3 napi adagra, és sok félét lehet kapni, szóval nem unjátok meg hamar), meg van egy nagy tömb olcsó sajtunk, abból reszelgetünk rá. Krumpli zöldséggel, fűszerekkel, sütve. Reggelire, vacsorára hideg kaja, variálható és nem túl drága.
2010. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kilehet jönni.Én egyszerre nagyobb adagokat főzök,és lefagyasztom.Soha nem veszek kész szószokat,sem kész pulykapárnácskákat.Két-három naponta főzök,mindig friss alapanyagból.Kreatívnak kell lenni,és akkor minden megoldható.Ha főzeléket főzök,amit nem lehet lefagyasztani,akkor az a vacsora is.
2010. márc. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Úgye most szórakoztok???

Az napi 660Ft! Ha csak egy tejet meg egy kenyeret vesz az legalább 400Ft. Feltételezem van margarin otthon hozzá. Ez a reggeli meg a vacsi. A maradék 260Ft-ből egy paprikás krumpli sem jön ki!

Egy csomag tészta 200Ft (legalább) ha szószt veszel hozzá már a napi keretet túl is lépted. És nem hiszem hogy elég két embernek egész napra.

Az is jól hangzik hogy két-három napra főzől főzeléket csak ahoz is megkell venni az olajat,lisztet egy kis hagymát,fokhagymát,tejfölt vagy tejet az egy dolog hogy nem minden nap de annak is ára van amit más napokon kikell sporoljál a napi pénzből. 20ezer az egy ember.

2010. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves első. 300Ft napi pénzből te mit SPÁJZOLSZ? Másfél kiló kenyret veszel de csak egyet eszel meg?
2010. márc. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Na de nálunk hetente max 2 liter tej fogy, és 2-3 kg kenyér.Hidd el, kedves előző, aki rá van szorulva, az meg tudja oldani ennyiből is.Mi kapunk húst, tojást,zöldséget így ilyesmire egyáltalán nem költök.
2010. márc. 5. 14:18
 8/14 A kérdező kommentje:
ja mivel ezeket kapjuk, nálam egy paprikás krumpli 100Ft-ba kerül, és két napig esszük
2010. márc. 5. 14:20
 9/14 anonim ***** válasza:
49%
kedves utoló látod, nem érted. tejet akarsz venni, írtam, hogy víz van csak! tésztát írsz, de írtam, hogy alapanyagok! tehát liszt!
2010. márc. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Végül is tudod a választ. Minek kérdezted?

Ha meg mindent kapsz minek költesz. Felesleges!

2010. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!