Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Betettem a mosogatógépbe a...

Betettem a mosogatógépbe a kávéfőzőt és szürke lett mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Illetve miért lett szürke a géptől?
2015. aug. 13. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajta főző? A régi kotyogós?
2015. aug. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi az anyaga a kávéfőzőnek ?
2015. aug. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen kotyogós és aluminiumbol van.
2015. aug. 13. 08:56
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Megmarta az alumíniumot a mosogatószer lúg tartalma (nátrium-karbonát). A külsejét fém polírozó pasztával esetleg helyre lehet hozni. A belsejét ecettel, vagy citromsavval kellett volna vízkőteleníteni. Ez még pótlólag megjátszható.
2015. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Az ész megáll,miket nem raknak a mosogató gépbe .No komment,hogy ki képes erre .Legközelebb az elektromosat is rakd bele ,és figyeld az utána való jelenséget .
2015. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
mosogató gépbe semmi alumínium konyhai eszközt nem szabad rakni, mert az erős lúg szétmarja a felületét.
2015. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nemrég kaptam mosogatógépet, és úgy gondoltam, innentől nem kell semmit kézzel mosogatnom.

Aztán látom, hogy de...

Na de a kotyogóst eszembe sem jutna beletenni...

2015. aug. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kávéfőzőm,de gyerekkoromban,ha rá volt égve a kifutott kávé a főző oldalára,finom csiszolópapírral tisztítottuk meg.
2015. aug. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!