Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Esztergom- Szamár-hegy /...

Esztergom- Szamár-hegy / Dömös / Süttő illetve környező településeit, hogy írnátok le pár szóval? Infrastruktúra, lakóközösség, közlekedés, egyéb szempontok alapján, mennyire élhető helyek?

Figyelt kérdés
Melyiket tudnátok ajánlani kisgyermekes család számára? Milyen programokat lehet szervezni a környéken?
2015. aug. 14. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Sárisáp Kifogástalan hely. Van orvos, fogorvos, gyógyszertár, minden bolt, fantasztikus hentes. Az is a környéken van. A többiről nem tudok nyilatkozni.
2015. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Valaki egyéb infó, Duna menti településekről?

2015. aug. 14. 20:56
 3/3 anonim válasza:

Esztergomban élek. Szerintem jó hely, könnyen el lehet jutni Budapestre, az ország különböző részeibe. A legtöbb dolog, ami egy kisgyermekes családnak kell, van. (Mozi nincs, bár nem tudom, hogy az mennyire kell nektek.) Kedvesek az emberek, jól el lehet tölteni a szabadidőt.

Programok? Hát....

A Vizügyi Múzeumba feltétlen érdemes elmenni, olyan terem is van ahol a gyerekek is el tudják tölteni az időt, sőt némelyik hétvégén társasjáték-partikat tartanak. Dömösön a kempingben van egy klassz tűzrakó-hely, mi mindig oda megyünk bográcsozni.

Az aquasziget. Van gyerekpancsoló, és egy felnőtt is el tud szórakozni.

Ha még kérdésed, nyugodtan felteheted nekem privátban. :)

2015. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!