Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg olyan rossz ez a...

Tényleg olyan rossz ez a VIII. kerület?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm ott lakik és azt mondja nincs vele gond.. de viszont sokan úgy állítják be, hogy ne költözzek oda. Pár éven belül kb 3 év múlva lakást szeretnék venni és itt azért olcsóbbak és azért nem mindegy nekem az ár sem. Az lenne a kérdésem, hogy itt melyik negyedben jó? Magdolna negyed? Orczy kert? Jelenleg vidéken lakom de itt se rózsás a helyzet.


Köszi a válaszokat előre is:)


2015. szept. 12. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Vannak azért olyan részei a 8. kerületnek, ahol nem olyan gáz lakni, pl. Corvin negyed és környéke, vagy a Nagykörút 8. kerületi szakasza.


De amit te írsz, az Orczy kert az például kifejezetten gázos, egy időben jártam oda tanítani, hát fényes nappal is görcsben volt a gyomrom, míg átvonultam azon a részen...persze, mindig túléltem, de azért önként nem költöznék oda, pláne ingatlant nem vennék ott.


Úgyhogy igen, tényleg elég rossz, de ezt úgyis látod majd, ha mész lakást nézni.

2015. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) hát itt elvégezem a szakmát amit tanulok és 3 év múlva Pestre szeretnék felköltözni nem kéne max 30m2-es lakás nekem.. Csak hát a 5,6,7 környéke nagyon húzós árak vannak és nem tudom még melyik kerület lenne érdemes megcélozni ami a központba van de nem drága.. :)
2015. szept. 12. 18:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Azok nem a legjobbak...


Orczy-Teleki-Kálvária-Golgota terek környéki mellékutcák elképesztőek tudnak lenni. Főleg olyan órákban, amikor kinn van a jónép.


A többi rész, a Körúthoz vagy nagyobb utakhoz közel elmegy, végül is nem eszik meg az embert, és valóban kár drágább albérletre pocsékolni a pénzt. A körúton belüli rész meg kifejezetten előkelő környék. De nagyon nem mindegy, melyik utca, és konkrétan melyik ház! Mielőtt kiválasztasz egy helyet, nem árt különböző időpontokban terepszemlét tartani. Múltkor is benézek egy ilyen végletekig romhalmazos kapualjba, gondolom, tele ilyen illegális lakásfoglalókkal, meg sittel, aztán a földön rúgja épp az asszont a hapsija, és mocskosakat ordítanak, utcán meg kinn a kölkök tombolnak 15-fokban mezítláb egy szál f-ban. És ez még csak az első sarok a főútvonaltól...

2015. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm .:) melyik kerületek ajánlanátok ami viszonylag jó is és nem méregdrága?
2015. szept. 12. 21:36
 5/5 anonim válasza:
Ha nem késtem el, akkor XX.kerület Török Flóris környéke.
2016. szept. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!