Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez lehetséges hogy hosszabbító...

Ez lehetséges hogy hosszabbítóhiba?

Figyelt kérdés

A következő dologra lettem figyelmet, a monitorom hosszabbítóról megy a laptoppal együtt. Azt vettem észre, hogy ha nagyon belenyomom a töltő kábelét a monitorba, "újraindul" azaz fekete lesz és újrajön a kép. Ha anyám porszívózik a monitor berezonál mint amikor pl. CRT tv-t veszek fel mondjuk egy telefonnal látszódnak azok a csíkok.


Laptop is arról a hosszabbítóról megy, uganakkor annak ugye van aksija így nem biztos hoyg megérzi a problémát.


A rezonálás után sokszor kikapcsol és újraindul a monitor.


2015. szept. 16. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,de nem 100%
2015. szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Töltő kábelt monitorba?

Ha a monitor kæbelt piszkálod a monitornál ès baj van, akkor ott a hiba is.

Porszívónak meg vagy nincs zavarszűrő kondija vagy inkább szar a szènkefèje ès a szikrázás hálózato zavart okoz. Porszívóval ne használd együtt a monitort mert tönkteteheti

2015. szept. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi a helyzet, mert most a konyhai gépeknél hosszabbítót cseréltem és azóta sehol nincs hiba. A gépek ugyanúgy áram alatt vannak készenlétben mint azelőtt, ugyanaz a konnektor is csak a hosszabbitót cseréltem le mert már volt vagy 5-10 éves.


Nem tudom ilyen okozhat globális gondot?


Mármint én is csak a töltő dugdosás miatt kérdezem mert most arra sem érzékeny hogy piszkálom a töltőt a monitorba.

2015. szept. 19. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!