Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Meg lehet szokni a forgalom...

Meg lehet szokni a forgalom zaját?

Figyelt kérdés
Nagyon jó helyen vettünk lakást egy vidéki nagyvárosban, de hatalmas az úttesten a forgalom, ami kb. 7-8 méterre van az ablakainktól. Ha becsukom őket, szinte semmi nem hallatszik, mert jól hangszigetelnek, de én imádok nyitott ablaknál aludni még hidegben is és zavar a zaj, folyton felébredek. Meg lehet idővel szokni?

2015. szept. 20. 14:23
 1/7 anonim válasza:
Meg lehet szokni. Én pl. Zenéz hallgatok, akkor nem zavar.
2015. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, nem olyan rossz dolog az. Éjjel meg úgysincs akkora forgalom, hogy ne tudj tőle aludni.
2015. szept. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos. Emlékszem anno, mikor albérletben laktunk egy liftes házban, pont az ajtónk előtt volt a lift, dirr-durr, csitt-csatt egész nap ez ment, az első két hétben zavart, aztán megszoktam, csak akkor tűnt fel, ha felhívták rá a figyelmem. Így lehet az autókkal is.
2015. szept. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat ! Akkor meg bizakodom a megszokasban.
2015. szept. 21. 07:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg lehet szokni, de valójában álmodban is izgatja a zaj az idegrendszeredet, csak legfeljebb nem ébredsz fel rá. Hosszú távon valamilyen betegség formájában fog jelentkezni, ez az idegi túlterheltség (depresszió, szívproblémák, gyomorfekély, stb. amire érzékeny vagy).
2015. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3-4 nap alatt nem szoktad meg, akkor soha nem fogod megszokni.

Kb. ennyi időbe kerül a nyári átállás, hogy a télen a zárt ablaknál megszokott alvás után, tavasszal végre friss levegőben aludjak. Az első napokban még én is felébredek a szokatlan hangokra, de 3-4 nap elteltével a telefonébresztőre kelek. Az akklimatizáció néhány nap szokott lenni...

2015. szept. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél fel redőnyt. Valamennyi zajt lefog, és levegő is jön be
2015. szept. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!