Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A felettem lakó este 10 től...

A felettem lakó este 10 től éjfélig énekel fütyürészik a fürőszobájában és a hálószobánk pont ott van nem bírunk tőle aludni . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóltam már neki de semmi ugyanúgy éli az éjszakai fürdözését közben rádiót hallgat énekel fütyürészék stb olyan éjfélig.A hálonk fala közvetlen a fürdőszobánál van felettünk .Gondoltam már arra hogya szellőzőn keresztűl nyomok már fel egy kis bűz sprayt vagy valami ilyesmit hogy ki fűstoljem .Mit lehetne még tenni vagy rakni a közös szellőzönkhöz?
2015. nov. 2. 06:25
 1/6 anonim válasza:
dsajnos ismerős a téma, nem irigyellek, mi elköltöztünk, mivel 7 évig türtük a felettünk lévő éjjeli kutyával való labdázást, mászklálást kefélést, stb.....szóltunk finoman megsértődtek, és annál inkább csinálták, közölték hogy váltsunk szemléletet...szóval elköltöztünk, igaz nem olyan szuper az uj lakásunk, de legfelső emeleti cse nd van, egy álom lett........sok sikert Neked a megoldáshoz! nem lehet megoldani ha szólsz vagy ha feljelented akkor sem, csak elmérgesedik a helyzet... sajnos ez van.......
2015. nov. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%
Adj neki egy monoklit annak a szaga téged se zavar
2015. nov. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tarts egy hétig krumpli-diétát. Aztán amikor a 4-5. napon végre sikerül egy alkarnyit szarni, húzd rá a kilincsére, és csengess be.
2015. nov. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kovpet ***** válasza:
51%
Szólj neki ismét. Ha nem érdekli, akkor hívd ki a rendőröket a csendháborítás miatt.
2015. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Borászati kénszalag , meg gyújtod ha be viszi a huzat a fürdőbe tuti ki takarodik onnan. Ha bele szagol nem fog énekelni meg fütyülni . Más kérdés hogy mindennap nem játszhatod el mert úgy is rájön.
2015. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy felesben fizetve csináltassatok egy jobb hangszigetelést a 2 lakás között!
2015. dec. 20. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!