Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen szerszámokra van...

Rebellis1996 kérdése:

Milyen szerszámokra van szüksége egy központi fűtés-, és gázhálózat szerelőnek?

Figyelt kérdés
Párom most tanulja a szakmát és esetleg karácsonyra terveztem egy kisebb szerszámosládát összeállítani. A válaszokat nagyon megköszönöm, ugyanis én teljesen hozzá nem értő vagyok ebben a témában.

2015. nov. 7. 09:54
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hát azért szerintem lehet neki venni néhány szerszámot most nem 50 ezer forintos készletre gondolok, hanem pl csővágó ollók görgős csővágó kalibráló ezek nem olyan drágák vízpumpa fogó néhány villáskulcs a nagyobbak olyan 19- fölfele esetleg egy kisebb szerszámos láda és azt megpakolod ezekkel az se annyira drága csavarhúzók ezek nem nagy dolgok nem is annyira drágák arról nem beszélve hogy nem kell csúcs minőség hiszen csak most fogja kezdeni először alap minőségű (de nem a leggagyibb) és majd ha bejön neki a munka akkor vesz profi ipari minőségűt.
2015. dec. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem kell kötekedni, melózok ebben a szakmában, most vettem egy egyszerű press gépet 370 ezer forintért...nem így megy ez,hogy 10 ezerért veszel neki valamit xD egy mérőszalagot vehetsz neki annyiból, az legalább jó minőségű lesz
2016. jún. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Ezért nem írta senki hogy vegyen prést. Igen vannak drága szerszámok azért írtuk a kézi szerszámokat ami nem 300000 ft.
2016. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!