Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van rá lehetőség, hogy Tatabán...

Van rá lehetőség, hogy Tatabányán eladjunk egy válság előtt vett lakást hitelátvállalással?

Figyelt kérdés
2 szoba, sárberek,1. emelet.
2010. márc. 20. 17:24
 1/6 anonim válasza:

Ez több dologtól is függ, de leginkább: Mennyit ér most a lakás? Mekkora a fennálló tartozásotok?


Ha a kettő nagyjából megegyezik, akkor akár lehet is esély rá (úgy értem ráfizetés nélkül), de a nagy kérdés az, hogy az általatok felvett hitel kondíciói milyenek a mostaniakhoz képest, deviza vagy forinthitel, esetleg hajlandó-e a bank az új adósnak kedvezőbb feltételeket adni stb.

2010. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7,6 hitelt vettek fel. a lakás ár most kb 6,5-6,8 körül van... a mostani állás szerint a hitel kb 8m...:(
2010. márc. 22. 14:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonloan vagyunk,szintén TB,nektek sikerült?mert látom régi a kérdés...
2011. márc. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem,de megvárjuk mi lesz ha lejár a moratórium...remélem viszi a bank és le lesz vele a gond...
2011. márc. 25. 14:17
 5/6 anonim ***** válasza:
sajna az elmaradást akkor is bevasalják ha van fizetésed...mennyiért akarod eladni?erkélyes???
2011. márc. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
annyiért amennyi a hitel,pontosan nem tudom,mennyi most... erkélyes amúgy. de márúgy vagyok vele,hogy nem érdekel. majd aki belevitt ebbe(aki a kezes) majd ő kifizeti,mert mi egy évig fizettünk,a másik tulaj le se tojta.
2011. márc. 27. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!