Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy mossak/tisztítsak egy...

Hogy mossak/tisztítsak egy hatalmas macit? 125 cm szerintem 5 kg, mosógép nem jöhet szóba, nem fér be, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most vettem egyet,piszkos,dohány szagú,ilyen gőzölők meg ilyen ketyerék nem jöhetnek szóba, szorít az idő. Nem akarom hogy bebüdösödjön mosás után,legyen jò illata :)

2015. dec. 18. 13:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, a lényeg, hogy felvágni nem fogom az biztos, nem vagyok medvegyilkos :D ha valakinek van még valami jó ötlete, akkor szívesen fogadom. 7 napja lenne a macinak megtisztulni és megszáradni, mert karácsonyi ajándék lesz belőle:)
2015. dec. 18. 21:53
 12/19 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam a mosógépbe berakni, de esélytelen, a feje se fér be.. xdd
2015. dec. 18. 21:58
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

Darabold fel, úgy be fog.


Viccet félre, szerintem is mosoda, otthon egy méteres vattagombócot még jövő karácsonyra sem szárítasz ki.

2015. dec. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Meglett takarítva azóta,a bundája tiszta, de még mindig dohányszagú.. mit kezdjek a dohányszaggal?
2015. dec. 20. 18:37
 15/19 anonim ***** válasza:
58%

Hogy oldottad meg?


A dohányszaghoz sajnos csak olyat tudok írni, ami nem fog tetszeni: ha valahol dohányoznak, és a bútorok magukba szívják azt a szagot, az évek múlva is érződni fog.


Egy rokonom nagyon erős dohányos volt, a halála után heteken, hónapokon át szellőztetve volt a lakásában, és volt egy tisztasági festés is. Ennek dacára még hónapok múlva is érződött a szag.

2015. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Tisztitoszerrel megcsutakoltam a kis bundajat kivulrol, ahol durva volt, ott is szepen kijott, igy most tiszta, es nem is lett tul vizes, egy ket nap es csont szaraz. Akkor vagjam fel, es tegyek bele egy ket autoillatositot?xdddddddd arra gondoltam meg, hogy kirakom kinti szaritora kicsit szellozni, egy ket nap, mit segíthet neki? vagy csak a kinti fustot szedne meg magaba?
2015. dec. 20. 23:13
 17/19 TappancsMancs ***** válasza:
A szagra beválhat a szellőztetés, hagyd kint amennyit csak lehet.
2015. dec. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mire hazaértem a család másik fele elvitte tisztítóba( a legközelebbibe 30 km) 10.000 ft benzinnel és mindennel együtt. Abból a tisztíttatás 3750 ft, a tisztítás ideje 2 nap :)
2015. dec. 21. 20:52
 19/19 anonim válasza:
Tűzoltóság.
2015. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!