Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » BETÖRÉSMENTESSÉ alakításához...

BETÖRÉSMENTESSÉ alakításához - lakott területektől valamivel távolabbi - hatalmas telket milyen MŰKÖDŐ módszereket ajánlanátok? Kiegészítés lent!

Figyelt kérdés

TELJESEN behatolásmentessé alakítás a cél - SENKI nem jöhet be már magára a telekre sem!!!


Nehogy az ott élő soha senkinek nem ártó embereket álmukban holmi senkiházi mocskos aberrált állatok legyilkolják!!!


Lásd: tatai eset nemrég! Szerencsétlen öregemberek... A kevéske pénzük a beteg állatoknak nem volt elég.


2016. jan. 5. 10:45
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Sértő volt hozzászólásod, ezt " az egészen lebutított verziói is számodra megfizethetetlenek" dolgot mégis honnan a búbánatból szedted?! SEHOL nem írtam ilyet.


Nem megfizethetetlen, hanem hasztalan. Nem olvasod el, amit írok.


Ha működne (és ne valóban csak tehetős álompolgárok által megengedhető évi húszmillió forintot kóstáló, megfizethetetlen őrségre gondoljon itt bárki), akkor hidd csak szépen el, installáltatnám. Ha olvasnád amit írok, akkor látnád, hogy az eddigi legjobb rendőrségre jelző módszer is hasztalan... Nem megfizethetetlen, hiábavaló! Nagy különbség.

2016. jan. 5. 14:00
 12/24 A kérdező kommentje:

Olyan módszereket szeretnék (tudom, hogy az első által írt gyermeki fantázia lenne a legjobb, de ezt tisztáztam pillanatok alatt, miért felejtős), melyek nem élőerős őriztetés árában vannak, de hatékony!


Nem félni akarok egy város, vagy falu szélén, hanem ÉLNI!


És NYUGALOMBAN tenni a magam dolgát - én nem ártok senkinek sem.

2016. jan. 5. 14:10
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Riasztórendszer, +2 komondor (vagy kaukázusi), és egy foxi.

Szerintem 3x meggondolja bárki, hogy bemenjen-e...

2016. jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Szerinted néhány riasztórendszer (nem is egy, hanem több, néhelyik hálózattól függetlenül akksira kötve), kamerák, rendőrségre között kerítésbe integrált jelzőrendszer, kivonuló szolgálattal, és jóhéhány komondor, kuvaszokkal vegyítve (összesen hét "aranyos kutyuskára" :D gondoltam) elég lenne egy pár hetes távolléthez, hogy ne azon kelljen aggódni, ki, mikor rabolja ki a benti házakat?
2016. jan. 5. 14:28
 15/24 A kérdező kommentje:
Állatvédőknek: természetesen a haszon- és háziállatokhoz mindig bejárna egy-egy rokon/barát, hogy etesse, itassa őket, és ha gond van, intézkedjen.
2016. jan. 5. 14:29
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudok olyan vályogházikókról melyeket ne törtek volna fel"

Na de ezeknél feltehetőleg nem volt se riasztó, se kamera.

Ezen berendezésekkel a teljesen amatőr piti tolvajokat, akik a használt gumicsizmára pályáznak, el lehet riasztani, vagy el lehet kapni.

2016. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
hét aranyos kutyuska elég lenne, a kérdés: ki foglalkozna velük, amíg "néhány hétig" távol vagy?
2016. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Hibák mindenhol előfordulnak. Semmi sem 100%-os.

Még a leggazdagabb, legjobban őrzött embereket is meg tudják támadni.

Szóval a biztonsági szolgálat szerintem továbbra is jó megoldás. Sok esetben már a riasztó vinnyogása is elijeszti a próbálkozót, akkor is, ha még nem értek ki a rendőrök.

Ha ennyire félsz, akkor költözz egy társasház sokadig emeletére. Ott mindig vannak körülötted, bejutni sem egyszerű.

2016. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Tizenhetes: közvetlenül utána ott áll feketén-fehéren a válasz a kérdésedre, melyet éppen azért írtam ki, hogy ilyesmit meg se kelljen említeni! :)


Tessék: "Állatvédőknek: természetesen a haszon- és háziállatokhoz mindig bejárna egy-egy rokon/barát, hogy etesse, itassa őket, és ha gond van, intézkedjen." :)


De minek is írok, ha csupán minden második olvassa? :P


(Remélem ennyi gonoszkodást elnéztek nekem! :) Elvére nem írtam hülyeséget.)

2016. jan. 5. 16:52
 20/24 A kérdező kommentje:

Utolsó, ok, köszi, remélem igazad van az elriasztással kapcsolatban!


És nem "ennyire félek"... Ennyire nincs senki Magyarországon biztonságban - még ha soha senkinek nem ártott az ember fia, akkor sem - a tudjátok-kikkel szemben! Ez (már ne is haragudj) elborzasztó!


Az pedig a legutolsó lenne, hogy egy egymás hegyén-hátán lakásba költözzek, mások kínját-baját a vékony falakon át hallgatva... Nem tudnék így élni. Nekem fontos a kellemes - csak a családom és én - szabadság.


A NYUGALOMBAN élvezhető teljes szabadság! A békében élek, a légynek sem ártok, így elvárom, hogy viszont más is így tegyen velem szemben szabadság. Nem pedig az egyébként-semmire-sem-jó-fölösleges-idegeskedéssel-kizárólag-holmi-beteg-mocsok-ingyenélő-állatok-végett élvezhetetlen "valami".

2016. jan. 5. 16:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!