Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől lett olyan fura az...

Mitől lett olyan fura az égett gáz szaga?

Figyelt kérdés

Itt Pesten a 9kerben az utóbbi 2 napban nagyon furcsa szagot áraszt a gáz. Ez normális? De az egész lépcsőházban is.

Nem az a tipikus gázszag, hanem amikor ég, utána olyan petróleumszaga van. Ez normális? MIre utalhat? Nem veszélyes ugye?

Nem lehet a kazánnak ettől baja vagy a gáztűzhelynek?

Ezért nem tudom fel kéne e hívni a gázosokat.


2016. jan. 26. 15:09
 1/5 acelsziv ***** válasza:
franc tudja, mit kevertek hozzá
2016. jan. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Rezsicsökkentőt kevertek hozzá.
2016. jan. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is IX kerben lakom de nem érzem ezt a szagot utcán viszont néha meg csak ez a petróleum szag.
2016. jan. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
utcán én sem, csak bent, meg a lakásban
2016. jan. 26. 16:55
 5/5 Tibus. válasza:
Most kérdeztem meg a gázelosztótól, mert nálam is jelentkezett ez a furcsa, büdös, szúrós szag. Azt mondták, hogy valószínűleg gazolin maradt benne. Ez a bányászat során elkerülhetetlenül a gázhoz keveredik. Sokszor szűrik, de nem mindig sikerül teljesen, ez okozhatja a büdös szagot.
2017. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!