Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Konyhaszekrényben a magas...

Konyhaszekrényben a magas polcokat mivel lehet "megfelezni", hogy praktikusabban meg tudjam oldani a tárolást?

Figyelt kérdés
Vásárolt szekrény, nem egyedileg gyártott, szóval nem én határoztam meg az alapanyag mennyiséget, csak több polc is lehetne. Akinek van valami jó tippje, vagy vett valamit, amivel megoldotta, megköszönném, esetleg azt is, hogy ha neten kapható valami segédeszköz erre a célra, hol vagy milyen címszóval találhatnám meg. :-)
2016. ápr. 8. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Én bútorlappal oldattam meg anno gyerekem apjával.Megvettük,lemérte,kifúrta,becsavarozta.
2016. ápr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem a konyhaszekrényben, de én is bútorlappal oldottam meg. Csak nem csavaroztam, hanem ilyen kis fémtipliket raktam a szekrénybe, amin meg tud állni a polc. Ahogy a kivehető polcoknál az lenni szokott.
2016. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bútorlapszabászat + ilyen:

[link]

2016. ápr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!