Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van-e egyáltalán valami...

Van-e egyáltalán valami előnye az olyan WC-nek, ahol a lefolyó az ember feneke alatt van?

Figyelt kérdés
Szerintem ugyanis csak hátránya van, mégpedig: ha normálisan ráülünk és belepottyantunk, akkor a WC-víz felspriccel a fenekünkre, ami undorító. Ha viszont ezt megakadályozandó előrébb csusszanunk, és úgy pottyantunk bele, akkor viszont eközben nem tudunk a WC-be pisilni, mert túl elől ülünk - pedig sokszor egyszerre kell pisilnünk és barna kábelt fektetnünk. Azok válaszát várom, akik tudnak valami előnyöset is mondani a WC-knek ezen fajtájáról.

2016. febr. 26. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Leszögezem, hogy én sem kedvelem az ilyen vécét..

De egy előnye biztos van: a matéria elmerül a vízben és nem eregeti annyira a szagokat.

2016. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ki a fenét érdekel, hogy kicsit kevesebb a szag, ha egyébként ennyire undorító ez a fajta WC, egyszerűen nem értem, miért vesznek sokan ilyet.
2016. febr. 26. 18:23
 3/13 anonim ***** válasza:
64%

Engem is zavar, mert ilyenünk van, és szerintem marhára nem higiénikus a fenéken, zsákon végigcsorgó csészelé. Előrébb meg nem is tudok csusszanni, mert akkor meg a kolbász érinti a csészét. Hátra is hiába csusszanok, mert attól még ugyanúgy felcsapódik a víz, mert a kula eleje megragad a csésze oldalán, és így még nagyobbat placcsan a másik vége, mintha csak egyenesen beleereszteném a lukba. Ráadásul így még sikálni is kell állandóan a kefével.


Szóval nem tudom ki volt az aki ezt kitalálta, de a fején verdesném szét az összeset.

2016. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát igen...

1ébként azt javaslom neked, hogy annyira csússz előre, hogy a kolbászod már az ülőke elé lógjon - én így szoktam.

2016. febr. 26. 18:36
 5/13 anonim ***** válasza:
A tervezők elképzelése szerint nagyobb a levivő slung. S többit nem képzelték el, valszeg sisem ültek klón. Mindig jobb mibt a potyis.
2016. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen előnye a talán valamivel könnyebb tisztán tartás, ami elsősorban szállodákban, közintézményekben, munkahelyeken nyújthat valamennyi előnyt a takarító személyzet számára. Otthoni használatra egyértelműen nem jó, sőt "egészségtelen", mivel nem engedi meg a végtermék alapos szemrevételezési lehetőségét, márpedig annak van egészségügyi jelentősége. Állaga utal a folyadékháztartás megfelelőségére és pl. a gyomor- vagy bélvérzések könnyű azonosíthatóságára, aminek komoly jelentősége lehet az egyén számára. De a bélférgek jelenléte, az emésztetlenség konstatálása szintén fontos.
2016. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%

van

ha a seggem torlom, nem nyulok bele a szarba veletlen se

2016. febr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"Pottyanás" előtt bele kell rakni egy darab wc papírt, és meg van oldva, nem fog fröccsenni.
2016. febr. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
A választ nem tudom, de csatlakozom a hőbörgőkhöz, mikor megláttuk, hogy a vizes ilyet szerelt be a felújításkor teljesen kiborultunk.
2016. febr. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerint nem higienikus a felpriccolo viz, azok valoszinuleg nem tudjak, hogy a szajukban sokkal tobb bakterium tanyazik, mint egy atlagos wc-ben. :)
2016. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!