Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kärcher HDS 558 CSX magasnyomá...

Kärcher HDS 558 CSX magasnyomású mosóm miért nem nyom úgy, ahogy kellene?

Figyelt kérdés
Hiába állítom a nyomásbeállítót maximumra, mégsem nyom rendesen.

2016. okt. 4. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg hogy kap-e megfelelő nyomású és mennyiségű vizet a hálózatról. A szűrőt se felejtsd ki.
2016. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ráfolyásos rendszerű, úgy szívja a vizet. Minden átfolyás tiszta, beleértve a szűrőket is.
2016. dec. 2. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy teljesítményű a gép, kizárt hogy a hideg víz betáp önfelszívós legyen. A vegyszertartály az önfelszívós. Nekem is van egy hasonló teljesítményű kályhás nagynyomásúm, az is mindig akkor szarakodott, amikor nem kapott elég vizet. Elég volt neki csak annyi hogy vékonyabb tömlővel kötöttem rá a hálózati vízre és menet közben össze-vissza ugrált a nyomás. Az enyémnek kellett a 3/4-es tömlő 4 bar víznyomással. A rosszabbik verzió az, ha kikopott a nagynyomású szivattyúja. Ekkor viszont nem ugrál a nyomás, hanem zárt pisztolynál sem éri el a beállított értéket.
2016. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez is kályhás, nagy teljesítményű mosó. A víznyomás most már nagyobb az eddigieknél, de még nem az igazi. Szerintem levegős volt a "rendszer".

A nyomásállítónál viszont nyomja még kifelé a vizet, ami nem tudom, hogy természetes-e, vagy az is hiba.A nyomásállítónál van egy furat és ott spriccel kifelé.

A mosószert viszont nem adagolja még mindig.

2016. dec. 6. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!