Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fáj ahogy mozog, rugdos a...

Fáj ahogy mozog, rugdos a babám, de mindig csak bal oldalon. A pocim alján is fáj érzem h nagyon nyom valamit. Miért fáj és mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés
simogatom is hogy kicsit elhúzódjon onnan,de nem igazán :) 33 hetes
2010. aug. 9. 22:08
 1/3 A kérdező kommentje:
vagyis nekem jobb oldalon,neked bal
2010. aug. 9. 22:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon sokszor mozdul be úgy, hogy fájdalmat okoz, szerintem ez normális. Mivel kis helyen kell elférnie, valamit biztos megnyom, ha mozdul. Szerintem ez ellen nem kell semmit tenni!!!
2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy egyre nagyobb lesz, úgy lesznek egyre erősebbek a mozdulatai.Sokszor belebokszol valamelyik szervedbe, és az fáj.Én is 33 hetes vagyok, úgy igazán még nem fájt, de amikor a bordáim alatt rúg, az nem kellemes.Viszont én a helyedben legközelebb ezt szóba hoznám az orvosomnak.Mert a fájdalmat az is okozhatja, hogy kevés a magzatvíz.Nálad biztos nem erről van szó, de azért mondd el neki!
2010. aug. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!