Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ventilátoros hősugárzó vagy...

Ventilátoros hősugárzó vagy inkább olajradiátort vegyek?

Figyelt kérdés

#radijátor
2016. okt. 10. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Én a ventillátoros hősugárzót javaslom, jobb a hatásfoka (nyilván valamicskét többet fogyaszt).

A gázpalackról meg kerozinnal működő hősugárzókat hagyd a 3,14csába, robbanásveszélyesek.

2016. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mindkettő belső fűtőegység, úgyhogy 100%-os hatásfokú, csak a melegítést tekintve eléggé hasonló. Ha jól jön, hogy a venti adott irányba fújja a meleget, akkor azt, ha valamiért jó, hogy lassabban fűt fel és lassabban hűl ki az olajradiátor vagy zavar a venti, akkor az olajradiátort.

Nekem volt ez is, az is s világító halogénes cucc is, kicsit más mind, de mivel egyformán fűtenek, nekem viszonylag mindegy volt. Éjszaka alváskor jobb az olajradiátor, mert az csöndben van, bár az én szobámban elég ritkán van fűtés.

2016. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!