Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Készített már valaki házilag...

Készített már valaki házilag koszorút mindenszentekre? Ha igen, hogyan? Anyagilag jobban kijön?

Figyelt kérdés
2016. okt. 20. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Alapot lehet kapni, erre ráragasztod a kiszárított mohát, aztán dróttal a fenyőgallyakat és a tobozokat.
2016. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És alapot hol lehet vásárolni?
2016. okt. 21. 13:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Virágüzletben vagy piacon, de van a temetői virágosoknál is.
2016. okt. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Faternak mostanában ez volt a hobbija! A szomszédtól lopott fenyőfaágat, a virágot meg a kertből szedte, és valami rozsdás dróttal összefonta, amit a sufniban talált. Ja, mellékesen végig morgott hogy 3000 Ft+áfa! Nagyon büszke volt magára! Tehát így jobban kijött anyagilag! És ez komolyan így történt az elmúlt pár évben!
2016. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 TJózsef ***** válasza:
OBI, TESCO, hasonlók, de ilyentájt mindenütt kapsz szalma- vagy moha alapot.. Fűzfaág, vadszőlő összecsavarva koszorúvá, erre ha van, szalmát kötözöl, ha nincs akár így is díszítheted. Akármivel. Élő- vagy művirág, őszi lombok, fenyő, tuja, tiszafa, termések, tobozok... Fantázia kérdése, esetleg nulla forintból pazar eredmény. Mellesleg a munka öröme...
2016. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el, hogy ezt te saját magad ajándékozod. Hogy hogy emlékezel meg szeretteidről, a te magánügyed, nem kell semmiféle "előírásnak" megfelelned. Úgy díszíted a sírt, ahogy akarod.
2016. okt. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gustty ***** válasza:

6. nak! Ne keverd össze a 2 napot.Teljesen más az értelmezése a 2 napnak.

Mindenszentek nem halottak napja.A koszorú otthonra való az első napon.A 2. napon kell a sírokhoz menned (ha van akihez), ahol megemlékezel róla(uk).

[link]

Hasznos olvasmány

2016. okt. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mi a fene ***** válasza:
A halottak napja előtti nap, olyan mint a szenteste, azért megyünk 1-én este a temetőbe. Bocs, de én is nemrégen néztem utána.Egyébként meg mindegy. A szeretteinkkel életükben kell foglalkozni, meg én egész évben, főleg nyáron hordom a saját virágaimat a temetőbe, és sztem. ez a lényeg, nem az az egy nap.
2016. okt. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#4-es, Baranyában laksz? Pécs-Szigetvár útvonalon?
2016. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Örülök hogy te nem Amerika fan vagy :)
2016. okt. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!