Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hulladékudvarba le tudom...

Hulladékudvarba le tudom vinni az alábbi cuccokat?

Figyelt kérdés
Támadt egy kis csőtörés, néhány ruhanemű, ágynemű elázott, majd nem figyeltem oda és pár nap után tiszta penész lett az egész. Ezen kívül még festékesdobozokat tettem melléjük, egy zsákba és nagyon szeretném elhelyezni valahol, van is a közelben egy hulladékudvar, csak kifejezetten arra nem járok, viszont ha tudnám, hogy leadhatom, vagy ott kidobhatom az egészet egy konténerbe, akkor elvinném.
2016. nov. 14. 11:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs honlapjuk? Vagy hívd fel őket.

Nálunk pl. több hulladékudvar is van a városban. És megvan, hogy melyikbe, mit lehet vinni.

Egyben nem valószínű, hogy leadhatsz mindent. A ruhákat és a festékeket válogasd szét.

2016. nov. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szét kell válogatni, és jó ha viszel egy számlát, hogy rendszeresen fizeted a szemétszállítást.
2016. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Már számla se kell...név, cím, ir.szám alapján beazonosítanak.

Szinte mindent le lehet adni,de szétválogatva külön~külön!

2016. nov. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk van két hulladékudvar, de bälfäszok gyülekezete, a neten elvileg fent van, hogy fejenként évente mit és mennyit lehet leadni, de valójában, mikor felhívod őket, hogy mennél olyat leadni, akkor nem tudják, meg hívjál fel valaki mást, aki majd megmondja, hogy mikor tudod vinni, HA tudod vinni.


A harmadik hulladékudvarban fizetni kell mindenért, nem is keveset, ott persze rendelkezésre állnak, vigyed nyugodtan, de az áraik nincsenek megadva, vagy felhívod őket és az ügyintéző elmondja kilónként mennyi, vagy nem mondja el, hanem írjál nekik és küldenek árajánlatot, hogy mennyiért veszik át (wtf???) vagy vidd oda és döbbenj le, mikor lemérték.


Úgyhogy én egyesével a kukába fogom tenni a festékes vödröket és leszarom.

2016. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom, nem úszom meg az utat oda. Címet, telefonszámot nem tudok, elmegyek valamikor arra és megérdeklődöm. Köszi a válaszokat!
2016. nov. 16. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!