Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti egyedülálló nőként költözné...

Ti egyedülálló nőként költöznétek kertes családi házba?

Figyelt kérdés
2016. dec. 9. 21:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Én szeretek kertészkedni, ehetnék saját paradicsomot, stb.
2016. dec. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
93%
Én költöznék egyedülálló férfiként családi házba. Tudnék gyümölcsöket és zöldségeket termeszteni, nem kéne a mérgekkel telepumpált bolti szarokat ennem.
2016. dec. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem.

Én 2 és fél szobás panel lakásban nőttem fel, ami ennél nagyobb az nekem már inkább ijesztő, pláne egyedül.

Félek a sötétben és idegesítene hogy nem látom be az egész teret könnyen.

Amikor páromék kertes házára kellett "vigyáznom", akkor is becsuktam minden szobaajtót, hogy ne idegesítsen, hogy ott már sötét van.

Idegesített hogy elkezdtek ugatni a kutyák teljesen véletlenszerűen stb.

Fenntartani se tudnék egyedül egy nagy házat.

De ez csak én vagyok. Te ettől még költözhetsz.

2016. dec. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hol van és mennyibe kerül. Csak az, hogy egyedül vagyok nem tartana vissza. Nyilván gondolni kell arra, hogy ápolni kell a kertet, egyedül rendben tartani egy egész családi házat, de most még fiatalon szerintem bírnám és csak nem maradok örökké egyedül.:) Ha mégsem bírnám, akkor pedig átköltöznék egy kisebb lakásba a házat meg kiadnám. Bár, ha van annyi pénzem, hogy egy családi házat egyedül fenntartsak akkor gondolom már annyi is lenne, hogy felfogadjak valakit, aki időnként kijön takarítani. :)
2016. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Igaz nem nőként, de férfiként költöznék, persze csak ha bírnám anyagilag. Vigyél magaddal légyszi. :D
2016. dec. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mihez vagy szokva. Én, mindig kertes házban laktam. Voltam két hétig panelban, hát őrület határára kerültem.
2016. dec. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem minden csaladi haz bazinagy. Foleg ujabban keszulnek praktikus kisebbek. Gyorsabb a takaritas is.

Funyiras...multkor egy 75-80 koruli otthonkas nenit lattam lengovel, nem lehet veszes.

2016. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%

en ferfi vagyok de szerintem egyedulallonak.hulyeseg a csaladi haz.

amennyiben szep korulmenyeket akarunk, funyiras hetente, locsolas meg locsolorendszerrel se konnyu mert karban kell tartani, gyepet tragyazni szelloztetni, neha igyis cserelni, ereszalja festeni, kapu festek.lejon festeni, motoros kapu megall javitani, 10 eves kazan elkoszon mar xsak kondenzaciost lehet betenni elugrik 600e ft 2 nap alatt. szoval minden napra van mit csinalni javitani, es nagyon draga. a tarsashazban van egy filleres kozos koltseg es megoldodik minden magatol.

2016. dec. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Múltkor egyedül voltam pont mikor az a szeles éjszaka volt, zörgött az eresz, recsegett a parketta, azt hittem besz.rok..

Vagy kellene esetleg egy vadorzó kutyi?

2016. dec. 9. 22:04
 10/34 anonim ***** válasza:
49%

Igen...csak motoros kapu letezik...

Ez a fuves hulyeseg meg...apam nem foglalkozik vele ennyitbcsak lenyirja nyaron kethetente es tok szep...nem ontozi. Esik eso, nem sivatagban elunk persze, aki maniasabb nala is...

2016. dec. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!