Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A saletromos, enyhen peneszes...

A saletromos, enyhen peneszes falakra jo megoldas az ecet? Ha befujjuk nem terjed szet a levegoben megjobban?

Figyelt kérdés

Nem olyan kifejezetten fekete peneszes falrol van szo, csak vizesedo, festeket ledobo, kellemetlen szagu saletromos.

Befujtuk ecettel, de persze hatszor olyan eros lett a szaga, esnem tudom a plusz nedvesseg jot tesz -e neki egyaltalan.

Azt tudom, hogy a peneszsporak veszelyesek, de ezzel mi a helyzet?

Kinyitottam minden ablakot miutan ilyen eros szaga lett, es teafa olajat parologtattam, hogy fertotlenitsem a levegot, de aggodom, hogy igy is szetterjedt mindehol valamilyen káros gomba spóra.



2016. dec. 18. 13:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Régi vakolat lever (legalább egy m magasan), valamilyen pl Sakret TAP szárító vakolat felhord.
2016. dec. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!