Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd miatt büdös van a...

A szomszéd miatt büdös van a lakásomban! Mit tehetnék? Bármi ötletet szívesen fogadok!

Figyelt kérdés
Panelban lakom, ahol ugye a csöveken keresztül eljutnak hozzám egyes szomszédok főztjeinek illatai, de egyik szomszédom által (nem tudom melyik) inkább a főztjének a szaga. Rettentő büdöset főz a többi szomszédommal szemben, már párom is panaszkodott, illetve egyik alattam lévő is. Nem csak büdös, de rettentően erős a szag, és nem bírom tovább. Mit tudnátok ez ellen ajánlani? Már komolyan tervezzük az alattam lévővel, hogy kinyomozzuk, ki az aki ilyen büdöset főz és veszünk neki karácsonyra szakácskönyvet, de azért bunkók se szeretnénk lenni :D Bármilyen ötletet szívesen fogadok, de a mesterséges illatosító sem segít, sem a rendszeres szellőztetés, még nyitott ablakon keresztül is szörnyű!

#szag #büdös #lakásillat
2016. dec. 24. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Tömd el a csöveket!Meg van oldva persze ha lehetséges.
2016. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
tudom ajánlani cserébe a kénlapot, mi azt égettünk, ha büdöset akartunk csinálni valahova. nyomasd be neki valahogy, tuti értékelni fogja :)
2016. dec. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lehet az lesz kedves második! :D Azután ha megtudom ki az, megkapja karácsonyra a szakácskönyvemet :D

Köszönöm az eddigi válaszokat :D

2016. dec. 25. 07:00
 4/6 anonim ***** válasza:

A megoldás tényleg a szellözö eltömése lehet.


A szakácskoönyv meg nem megoldás, mert valószínüleg NEKI ízlik, amit és ahogy föz!

2016. dec. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Regi alberletben nekem is volt olyan szomszedom, aki minden nap legalabb egyszer fozott hagymas, fokhagymas etelt. Az egesz lepcsohaz erezte.
2016. dec. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csövek körül fújd be PUR habbal !! A megszáradás után a felesleget vágd le. Ha közös a konyhai szagelszívó csőrendszere azt a gondnokkal nézesd meg mert lehet hogy egyadta zsírfilm van az egész kürtőben és az okozza a gondot hogy nem viszi ki a huzat a tetőn rendesen! Ez a házgondnok hatásköre. Ugyanide, a konyhai szagelszívóhoz fel lehet szerelni úgynevezett visszacsapó pattantyút, ami csak akkor nyit ki a kürtő felé ha te a sajátodat bekapcsolod. Ha kikapcsolod az visszacsap és lezárja a szagok elől a tiédet nehogy visszaáramoljon. Ugyanígy a fürdőszobai kürtőbe. Ezt egy jó gépész neked megcsinálja könnyedén!!! De a PUR habos befújást nyugodtan megcsinálhatod Te is. Nem nagy kunszt bármely áruházba lehet venni barkács osztályon, nagyon kevés kell belőle.
2016. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!