Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miert nem tudok aludni az uj...

Miert nem tudok aludni az uj lakasban?

Figyelt kérdés
Most koltoztem uj lakasba. Valami oknal fogva nem tudok elaludni. Egyszeruen nem "merek". Mintha nem ereznem itt jol magam. A plafon is folyton recseg pedig felettem nincs tobb lakas. Kisse ilyeszto. Valami otlet, hogy mi lehet az oka, hogy nem tudok elaludni?

2017. jan. 2. 03:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj fel a padlásra, nézz körül, mi okozza a plafon recsegést. Milyen födém van?

Másrészt az újat meg kell szokni. Gondolkozz el azon, hogy tényleg itt akartál lakni, vagy csak kényszerből költöztél ide?

Ha valamitől félsz, akkor az alábbiak lehetnek:

- rosszul rendezted be: nem látod a bejáratot, bevilágít egy lámpa, stb.

- ha érzékeny vagy rá, valami zavar van az "erőben": méresd ki a vízereket, tisztíttasd a lakást az ott ragadt negatív energiáktól, stb.

2017. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nincs padlas csak a teto. En vagyok legfelul. Amugy kenyszerbol kellett elkoltoznom viszont az uj helyem sokkal kenyelmesebb mint a regi.

Nappal jol vagyok de este mar nem igazan. Elfog valami fura negativ erzes. :/

2017. jan. 2. 15:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, meghalt ott egy előző lakó?
2017. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon remelem, hogy nem. De akkor nappal is furcsa lenne.

Meglatom ma ejszaka, remelem tudok aludni.

2017. jan. 2. 18:57
 5/8 santinno válasza:
Hívjál ki egy papót szentélye meg a házát.
2017. jan. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs semmi furcsa jelenseg. Egyszeruen csak nem ereztem jol magam ejjel. Ma ejjel meglatom...
2017. jan. 2. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Meg kell szokni az újat. Mikor beköltöztem a férjemmel a sajàt lakàsunkba, sokàig nem éreztem otthon magam. Mintha albérletben lettem volna. Este égtek a làmpàk. Nem féltem csak nem éreztem magam nyugodtnak.

Azóta megszoktam. Imàdok itt élni.

2017. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az jo. Nekem is jobban telt a 2. Ejszakam. Igazabol kb 4 ev alatt ez a 8. Alkalom hogy koltoztem. Hosszu hogy miert :D szoval a koltozes nem uj nekem
2017. jan. 3. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!