Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pécsnek melyik részében...

Pécsnek melyik részében érdemes házat venni?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemvárosban élünk, van 2 gyerekünk, nem saját lakás. Nincs több 10 millió forintunk házra, hitellel tudnánk venni. Kisgyerek (ovi, buszmegálló) szempontjából melyik jó környék, és melyik annyira nem drága?

mecsekoldali utck ahova még autóval is necces feljutni az hanyagoljuk és lehet meszest is :D



2017. jan. 5. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Újhegy jó környék, busz is egész gyakran jár. Lehet olcsóbban is házat találni.
2017. jan. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha autóval tudtok közlekedni én mindenképp valami peremterületen vennék házat. Újhegy, Kozármislény, Pellérd, stb. Viszont ha nincs kocsi és mindenképp városban akartok maradni akkor én rózsadombot tudom ajánlani. Itt nőttem fel, és bátran mondom számomra ez a legbiztonságosabb város rész. Főleg gyerekkel.
2017. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!