Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mernetek innen tuzifat...

Ti mernetek innen tuzifat rendelni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]
2017. jan. 6. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Tüzépről legális cégről rendelj , ez nem az . Kijön egy vagon testvér és letesz egy taliga nedves fát , játssza az agyát követeli az extra kiszállást is . Te pedig nem hajtod el őket . Aztán fura mód napok múlva betörnek hozzád .
2017. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze ha le tudod mérni valahol vehetsz tőlük. De ezt tisztázd velük előre hogy úgy hozzák hogy le fogod mérni. És ismerd a fa fajtákat is . Én jóhiszeműen rendeltem így tölgyet a jófogáson . Átvertek rendesen sose felejtem el.
2017. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat, sejtettem hogy ilyesmiket fogtok irni, sajnos anyam rendelt innen es nem birom neki megmagyarazni hogy ilyen helyekrol nem jo rendelni fat, szetintetek mit tegyek???
2017. jan. 6. 16:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Annyit tudsz tenni, hogy ott vagy, amikor megérkezik, elmentek egy magtárba, ha van a környéken, megméritek, lepakoltok, utána az üres kocsit is...

És ez alapján fizetsz.

Ha nem mennek bele, akkor vihetik vissza.

Jófogásról csak kalodában, köbméterre! Az a helyszínen lemérhető, és semmit nem befolyásol, ha vizes a fa.

2017. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írtok egy smst hogy ohne rendelés . Írhat bármit fenyegethet ha kijön a birkája , nem vagytok otthon ennyi . Esze legyen attól még ha idős valaki .
2017. jan. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat igazatok van mindenben, lehet megmutatom anyamnak amit irtatok hatha igy mar hallgat ram megy a zold pacsi nektek.
2017. jan. 6. 16:38
 7/7 Donald J. Trump ***** válasza:
A cím egy bontó vállalkozásra visz, ott le is írják, hogy épületek bontását, tereprendezést, fakivágást vállalnak - valószínűleg onnan van nekik. De még a képen is látszik, hogy ez bőven friss fa, nem száraz - max. következő télen gyújtanék be vele.
2017. jan. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!