Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fatüzelésű kazán fűt. Normális...

Fatüzelésű kazán fűt. Normális ez?

Figyelt kérdés
Még nem volt vegyestüzelésű kazánom, 1 napja lakom a mostani házamban, ma begyújtottam a kazánban, minden jónak tűnik, viszont arra lettem figyelmes, hogy a kazán maga igencsak meleget áraszt, akár mint egy kályha. Mivel nem értek hozzá, nem tudom normális-e, hiszen kazánról beszélünk nem kéne közvetlen meleget árasztania.
2017. febr. 14. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom nem szigetelt a kazán. Van ilyen is olyan is. A szigetelt drágább. A régi kazánunkon nem volt szigetelés sok hő kiment így belőle és a kazánház olyan volt mint a pokol. Házilag leszigeteltük . A két oldalát és a hátulját. Gyapottal és vaslemezzel burkoltuk . Jó lett.
2017. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt lehet jól ruhát szárogatni télen .
2017. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na ja, a hamuba-retekbe, füstszagba. :D De biztos poén volt. :D De ez a szigetelés nem is rossz ötlet, megcsinálom, de szerintem fűtésszezon után, ha valami nem jönne össze, ne adj isten kárt tennék a kazánba, ne a legnagyobb télbe tegyem. Egyébként valami nagyon egyszerű kis neve nincs kazán, még huzatszabályozó sincs rajta. Köszi a válaszokat.
2017. febr. 15. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!