Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Akinek csaladi haza van, ti...

Akinek csaladi haza van, ti bezarjatok az ajtot ha egyedul vagytok otthon es felmentek az emeletre szamitogepezni?

Figyelt kérdés
a bejarati ajtot

2017. márc. 29. 19:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, környék függő. De a ravasz betörők ismerik a jó környékeket is, ahol tudják, hogy nyitva szokták hagyni az ajtót mert nem félnek és pont oda járnak lopni.
2017. márc. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%

10-es vagyok, nem tudom miért kellett lepontozni, de egészségére annak, akinek jól esett :)

Egy pici faluban lakunk, közvetlenül mellettünk van egy vegyesbolt, riasztóval, mozgásérzékelős reflektorokkal, amik bevilágítják az egész házunkat, ha akár egy mókus erre mászkál. Ha valaki ide simán be tudna törni, az valószínűleg lenne annyira profi, hogy egy zárt bejárati ajtó nem okozna neki problémát...

2017. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
25%
Nyitva hagyom, mivel a 15 éves hűtőn, mosógépen, TV-n meg a 30 éves bútorokon kívül semmi sincs a házban, úgyhogy elsírná magát a betörő, ha bejönne.... Szeretlek minimálbér.
2017. márc. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó!


Viccesen szoktam mondani, hogy miért kell bezárni az ajtót, félsz hogy bevisznek valamit?

2017. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
😂😂😂😂
2017. márc. 29. 22:54
 16/23 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat
2017. márc. 29. 22:55
 17/23 anonim ***** válasza:
71%

A mi falunkban én vagyok az, aki miatt mások zárják az ajtajaikat... uh simán nyitva hagyok mindent :D...

Am nem mennék be soha senkihez, csak rossz arccal áldott meg a sors :(

2017. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Az utolsón jót röhögtem.


Én is tudom, hogy nem ártana, de mindig elfelejtem. Pedig szép nagy házunk van, gyönyörű, rendezett kerttel, szóval csábító lehet. Sajnos már a kutyánkat is megmérgezték. A szomszédok szerint, talán be akarnak jönni.

Remélem, nem. Kemény világban élünk, hiába.

Elég szomorú, hogy a saját házadban sem vagy biztonságban.

2017. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igen be, ha négy zár van rajta akkor mind a négyet. Valamint a kert ajtó is mindig zárva van, azon csak két zár van. Természetesen ha lehet akkor kettőre zárok mindent.
2017. jún. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze. Minek legyen nyitva?
2017. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!